reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć dziewczyny!:cool2:
I mnie dopadło choróbsko...:wściekła/y: rrr...
Na szczęście Michasiowi już przechodzi i kurujemy się ostro.

Paulineczka_ - fajnie, że Twój synek tak ładnie śpi!:-) Niestety nie wiem, co Tobie doradzić w sprawie plamień... a probiotyku nie podawałam. No i dzięki! Super waga małego! :wink:
oliwka_11 - no to rzeczywiście fajnie Wam się ułożyło z dziećmi brata Twojego Daniela!:yes:
aggy - co za niespodziankę Tobie Kuba zrobił...:-D ale czy to zasługa położenia go na drugi bok...? hmm... wątpię.:oo2:
A co do naszej nocki, to nie było tak źle. Wczoraj strasznie się dar, gdy mu ociągałam Fridą katar, a dziś już go w nocy nie miał, więc się cieszę!:-D
Nie chwal męża przed zachodem słońca... bynajmniej u mnie się to sprawdza...:-p ale super, że rano wykazał chęci, bo już później, to nie powiem...!:dry:
Ika_s - fajnie, że udało się małą zaczepić:-D. Ja też już przywykłam do wstawania o 6...
Rekinasia - co do główki, to zależy od dnia, ale gdzieś od dobrego tygodnia Michaś nie ma z tym problemu.
Ania31 - dzięki!:happy: No to chrzciny tuż, tuż... No i owszem, nie ma to jak wiejskie klimaty! Spokój na 3 miesiące... mmm... jak to musi być cudnie...:rolleyes2:
cloe - jestem ciekawa, które z naszych lutowych dzieciaczków pierwsze zacznie ząbkować.:-D
agawa1 - wygląda to na typową alergie...:hmm: Dbaj o siebie!:wink:
kropecka - fajnie trafiłaś z mężem! Ja też nie narzekam.:-D
Zytka - szkoda, że tak wyszło z Twoim bratem...:hmm: u mojego jest bardzo podobnie, z tym, że ma swoje mieszkanie, to nie bardzo im się układa...:hmm: a dziecko w drodze... och...

Pozdrawiam!
 
reklama
Witam Koleżanki,

proszę Was o radę. Dziś jest u nas dosyć ciepło (22-23 stopnie), a ja będę wkrótce z Kubą wychodzić z domu. Przez te jego szpitalne pobyty całkiem zdurniałam i wszystkie moje założenia wzięły w łeb. Już nie wiem, czy dobrze go ubieram, a nie chcę żeby się przegrzał, albo zaziębił. Dlatego proszę o pomoc w wyborze ubrania na dzisiejszy spacer. Chcę mu ubrać body z krótkim rękawkiem, rozpinaną koszulę z krótkim rękawkiem, bawełniane ogrodniczki, rozpinany sweterek, skarpetki i buciki. No i czapeczka oczywiście. Czy może lepiej zamiast body i koszuli z krótkim rękawkiem ubrać mu body z długim rękawkiem i na to sweterek? Pomóżcie proszę, bo już nie jestem pewna, co dobrze robię
Pozdrawiam
 
ja jak jest cieplo zakladam olkowi body z krotkim rekawkiem i na to niezbyt gruba bluzeczke rozpinana, jak zakladasz oghrodniczki to na plecach ma dodatkowa warstwe materialu.
 
Cześć Ja jak jest ciepło to ubieram Miłkowi tylko body z długim rękawem i cienkie śpioch. albo spodenki.

Dziś mi lepiej tzn mam katar ale jakby mniejszy i mogę oddychhać przez nos więc myśle że jednak to od tych pyłków.


A i baaaardzo dobra wiadomość. MIłek zrobił kupę :-) Kupiłam nowy lakcid bo coś mi sie tamten za stary wydawał.


Dziewczyny macie racje mi to już odbija ale nie wiem czy z pracy czy ze stareości :-)
 
Moja Oliwka na spacerkach ma na sobie bawełniany pajacyk spodenki sweterek i czapeczka Mamy też kocyk ale tylko "w razie potrzeby"
Kropecka to świetnie że tak szybko uporacie się z budową Nie ma jak na swoim:tak:Choć muzę ci powiedzieć że kiedy ja przeprowadziłam się z "haśliwego centrum" na obrzeże miasta, chyba przez rok przyzwyczajałam się do nowych warunków Brakowało mi sklepów pod nosem i widoku ludzi bo tu gdzie mieszkam to typowe osiedle domków jednorodzinnych , wszyscy siedza na własnych podwórkach. Teraz jednak nie przeprowadziłabym się za żadne skarby Tu mi dobrze
Szczerze cię podziwiam że mimo braku windy chce ci się taranbanić z dwójka maluchów ż siódmego piętra Ja pewnie bym odpuściła
Aggy kidey urosziłam oliwkę mój M miał na mamach siedzących w domu powiadomić dziewczyny i nie powiadomił:angry: Twierdził że nie miał kiedy :baffled:dopiero później wyszło na jaw że mój informatyk nie potrafił wysłać posta:blink::blink::blink:Mężczyźni sa gorsi jak dzieci
Zytka niestety tak to bywa gdy młodzi mieszkają z rodzicami Ja i mój M tworzymy nawet udane małżeństwo ale jakby nie daj boże mieszkalibyśmy z teściami lub nawet w ich pobliżu , uciekałabym ile sił w nogach, niestety sama bo jeśli chodzi o M nie ma zdrowego dystansu do swoich staruszków:crazy::dry:
 
Hej ja mam cały czas wrażenie ze za lekko młodego ubieram:-)

bo w body (jak z dlugim to odpuszczam sweter) (jak z krotkim - to lekki kaftanik) a do tego spodenki - bo moje dziecko wyrasta za szybko ze spiochów :-)

Pozdrawiam

ps. Agawa - ze starosci :-p zadnej starosci młoda jestes :rofl2::nerd:
 
cloe, pewnie jakby winda kilka dni nie byla czynna to bym odpuscila, ale 1,5 miesiaca i to ladnej pogody to nie mam jak odpuscic :/

co do wielkich podpisow to moj Maciek tez sie z tego smial :)

a co do ludzi to ja i tak nie mam zbyt duzo kontaktow z innymi ludzmi mimo iz mieszkam w wielotysiecznym miescie. ostatnio jak bylam tam u siebie na dzialce spotkalam przyszla sasiadke ktora za miesiac rodzi. Mysle ze jak nas tam tak niewiele bedzie to bardziej sie ze soba zzyjemy :)
 
kobiety tak się zastanawiam czy dużo wam zostało po ciąży?????mi dwa cm na + w pasie , a tak wyglądam w pasie z profilu
b6a8520a6566a554f5e24a88881161b4,5,19,0.jpg
 
reklama
ja to mam manie ciepłego ubierania malców ......
więc jak was czytam to napewno za ciepło ubieram dzieciaki ...chyba pora to zmienić...
 
Do góry