reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
i koniec weekendu :( Olek troszkę nieznośny był dzisiaj, Wiktor zresztą też ale spoko, wszystko wytrzymam bo jak na nich patrzę to nie mogę uwierzyć w swoje szczęście i to że ich mam i że są zdrowi i tacy cudowni.

My weekend spędziliśmy na spacerach. Wczoraj byliśmy na naszej działce, pochodziliśmy po okolicy i spotkaliśmy sąsiadów którzy budują się kilka działek obok. Fajnie, dziewczyna w zaawansowanej ciąży, rodzi za miesiąc więc różnica wieku między naszymi dzieciakami będzie niewielka.

Dzisiaj też gorąco, też były spacery. Od jutra na 1,5 miesiąca wyłączają nam windę :/ A mieszkam na 7 piętrze :o nie wiem w jaki sposób ja będę na te spacery wychodzić.
 
Kropecka - to banalne. Przytwierdź dziecku wrotki do bucików (nie wiem tylko czy są takie małe rozmiary), na linie spuść z balkonu i ruszając linką prowadź dziecko w te a nazod.:-)

Nie no tak po prawdzie to jakiś koszmar. Nie wyobrażam sobie tarabanić się z wózkiem z 7. piętra a potem jeszcze wracać po dziecko. Współczuję
 
hej kobiety ,po całym dniu męczarni mam chwilę na pisanie! Dziś Oliwia dała mi popalić ma tyle energii w sobie że to szok wszędzie je pełno... a na dodatek mój mężulek ma dziś 2 zmiane ....ale na szczęście moje łobuzy już śpią.


ANIA 31 jak tam dzieciaczki???zdrowieją????

AGGY no nie jest tak źle z tą zazdrością bo Oliwia jest za mała by być zazdroną , na początku piszczała itd bo to nie ona była w centrum uwagi,,a teraz to naprawdę jest git .
Jak mały leży na łózku to ona przydzie da mu buziaka w główke uśmiechnie się i leci się bawić i na tyle jak narazie się nim interesi.

KROPECKA współczuję ci ...jak ty dasz rade zejść po schdach z 2 dzieciaków????


ANNA_AJRA jak maluszek się miewa???
 
kroopecka ło matko toż to katastrofa z tą windą. A jakiejść wózkowni nie macie ale mimo tego 7 pięter w dół z 2jką małych bobasów - nie wyobrażam sobie.

A mi kurcze wyskoczyło jakieś dziwne uczulenie na obu dłoniach w części wewnętrznej nie dość że swędzi to jeszcze boli :crazy::szok:

A dziś kolejny 2gi dzień lakcidu i u Miłka nie widać nic kupy :-(. Do szału już mnie doprowadza tym. NA szczęście straszny z niego śmieszek i niewiem jak by płakał a pojawi się nad nim ktoś znajomy to gęba mu się śmieje od ucha do ucha. A i od wczoraj na wieczór tj po kąpieli dostaje flaszkę bo... ma mało. A jak nie zje to płacz jest taki jakby go ktoś ze skóry obdzierał.

Śliczna pogoda jest choć dzisiaj w tv mróz zapowiadali:szok: oby się nie sprawdziło.

A i dostałam bólu gardła płukam solą a nie wecie czy neo- angin można jeść jak się karmi bo ulotki niet a w ciąży jak byłam to było wolno.
 
:-):-)witam sie i ja.
Dzisiaj tez padnięta jestem, moj Oskar dal mi popalic, kregoslup mi peka:-(
Na szczescie juz spi.Ciekawe jak dlugo bo ostatnie 2 nocki nie byly za ciekawe
Jezeli chodzi o ciemiączko to ja daję 1 kroplę wit d, teraz zmienilam krople, bo lekarka stwierdzila ze ma duze ciemiaczko i przepisala Vigantol.

anna ajra moj maly na szczescie nie boi sie lekarzy :tak:na szczescie. Ostatnio nawet sie usmiechal do pani doktor:tak::-)

aggy u nas ze spacerem bylo podobnie:no:.Ledwo wyszlismy zlapal nas deszcz i musielismy wrocic. Drugie podejscie i znowu ,.ale dokonczylismy spacer bo tylko lekki deszczyk padal.

krpoecka zamkniesz sie na 1,5 miesiaca w domu:-D

pozdrawiam i ide spac .
 
Cześć dziewczyny!:cool2:
Michaś miewa się dobrze - dzięki aggy, Rekinasia, oliwka_11!:-) Najbardziej dokucza jemu katarek, ale staramy się jak możemy by mu ulżyć i jest ok.
Nie gorączkuje i nawet nie marudzi za wiele.:happy: Zobaczymy jak minie nam noc... nastawiam się na nieprzespaną... :dry:

Do pediatry pójdę jednak, jak Michaś będzie zdrowy na wizytę dzieci zdrowych. Znając polskie realia... gdybym poszła jutro do dzieci chorych, to tak jak pisałyście, wrócilibyśmy z pięcioma innymi chorobami.:dry:

aggy - no to rzeczywiście spóźnione te pępkowe...:-D
Michaś też nie lubi gdy się go wyrywa ze snu, pewnie też by się darł. Zapewne, jak będę odciągać mu w nocy katar, to krzyk będzie nieunikniony...:baffled:
A co do testu, to z pewnością chłopaki odziedziczyli po tatusiach coś z marsa...:laugh2:
Na moim spotkaniu klasowym było też mało osób - 10.
patrysia - pewnie kamień z serca Tobie spadł!:wink: Dlaczego w nosidełku na zakupy pośliście? Nie było za ciężko?:confused::confused::confused:
MAGDALENA 27 - nasz Michaś też jest leniuszkiem i słabo ciągną główkę, ale z dnia na dzień się to zmieniło - jak ręką odjął.:laugh2: Może musisz się uzbroić jeszcze w cierpliwość...? Kładź Szymonka często na brzuszek i zachęcaj go do ćwiczeń.:yes: Co Twój pediatra na to?
Dołączam się do rady aggy.:wink:
ladna.ex.panna - czekamy zatem na zdjęcia!;-)
Mysza - to u nas czeka się tak długo do laryngologa!:wściekła/y: Mój brat gdyby nie poszedł prywatnie mógby stracić słuch na lewym uchu!:szok::no::angry:
Gdyby to mój tato zechciał rzucić palenie, to bym była nieskończenie szczęśliwa...:rolleyes2: powodzenia dla Twojej mamy!:yes:
Ula, świetny kabaret z ojcem debiutantem!:-D:-D:-D
oliwka_11 - i jak... kupujecie podwójny wózek?:confused:
Fajnie, że mała nie robi scen zazdrości!:yes: Na pewno będzie im w przyszłości raźniej i będę nierozłączni przy takiej różnicy wieku. Mam brata o rok starszego i nasze relacje są super!:happy:
Rekinasia - dzięki za wskazówkę maści i kremu. Na pewno coś zmienimy!:wink:
kropecka - o rety!:szok: Bez windy będzie naprawdę ciężko, tym bardziej, że to 7 piętro... Jakoś będziesz musiała sobie poradzić... :dry:
agawa1 - uczulenie na dłoniach może masz od np. gumowych rękawic...? Co do gardła, to może miód?:confused:

Spokojnej nocy dziewczyny!
 
Witam kochane cioteczki. Ja tylko na sekund 5. Michasiowi sie poprwia, wczoraj skonczylismy antybiotyk. Jutro chce isc na kontrole do polskiej pediatry, o ile beda terminy. Strasznie duzo ma sluzu w kupce, ale to chyba od tego przeziebienia, wiec nie obawiam sie tego. Wlasnie mi usnal...i mam nadzieje, ze dzis tez (jak mu sie to od dluzszego czasu zdarza) bedzie spal do 6 rano !!:-p:-p! Kurcze, ale ja mam
szczescie:-):-):-) Aha mam tylko watpliwosci co do @, kurcze od ponad 2 tyg. mam plamienie po @ i nie wiem co robic>?

Anna_ajra- zycze Michasiowi szybkiego powrotu do zdrowia, trzymaj sie kochana
Kropecka- super, ze Cie uprzedzili o windzie- pewnie dlatego, zebys miala czas na zakup wlasnej, prywatnej :tak::-D patologia jakas to jest:crazy:
Aggy- to spotkanie w strasznie licznym gronie:tak: Mam nadzieje jednak, ze byly tylko "fajne: osoby. A co do tego stwierdzenia o twojej T. to widzisz ja tak mam, nie owijam w bawelne i juz. Do czasu puszczam pewne rzeczy mimo uszu, ale przekroczyc granice jest latwo, a jak juz ktos to zrobi to sie wlasnie tak konczy. No i nic na to nie poradze, bo taka jestem i juz:-p:-p
Oliwka- no ty mnie nie strasz :szok:
Agawa- kobieto pracy :-) moze podraznilas (poobcieralas)sobie rece czyms, jakims narzedziem np.?? tylko to mi do glowy przychodzi
Rekinasia, myszaa- ;-)

 
reklama
PAULINECZKA ja cię wcale nie strasze :) tylko pisze jak było u mnie ...kurde jest ciężko ale jakoś leci..


ANNA_AJRA pewnie że kupuję ..mam upatrzony graco tylko muszę kasę odłożyć:baffled: 800 zł:sorry2:
a najśmieszniejsze jestv to że mojego Daniele brat też ma 2 dzieci tylkjo z różnicą 10 mc(u mnie 11 mc)obydwoje to wcześniaki z 33 tyg tak jak moja panna. i też maja starsza dziewczynke a młodszego chłopca:happy:
 
Do góry