reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
cześć patrysia! pamiętamy, pamiętamy :-)

Igorowi dzisiaj oczko zaczęło łzawić i troszkę ropy w kąciku się pojawiło :-( jutro pediatra, chcę coś ustalić w sprawie nabiału, wysypka zniknęła (Igi ma tylko troszkę szorstką skórę) i zastanawiam się czy mogę znowu spróbować jeść??

dawno, dawno temu chciałam, żeby Igor spał w łóżeczku :-p ale on się tak miota, że ciągle ląduje głową w szczebelkach albo w poprzek, więc skoro mam kilka razy wstawać i go poprawiać, to wolę go mieć przy sobie. No i dłużej wtedy śpi. na razie bez szans, żeby zasypiał po wiadomościach :laugh2: zasypia po 22 i przy odrobinie szczęścia śpi kilka godzin...
fajne te wasze maluszki a to mój wesoły skarabeuszek
 
A to moje dzieciaczki

0005827cj5.jpg

glowass5.jpg
 
NO hej.

Wszystkie się chwalicie dziećmi to ja też :-)
Oto w kolejności Miłek i Kamilek w tym samym wieku :-)


i kamilek obecnie :


A poza tym:
Kropecka nie bierz tego tak do siebe - większość mam tutaj ma pierwsze dziecko i stać je jeszcze na rozpieszczanie 6w1 i wszystkie inne szczepionki. Gdybym miała kasę to pewnie też bym kupiła nie tylko Miłkowi ale i Kamilkowi - ale mnie nie stać!!! Stać ewentualnie mnie na jeden raz 6w1 i potem oczywiście na 5w1 bo to aż 210 zł różnicy. Wcale nie uważam ze gdy się nie kupuje szczepionek cholernie drogich to sie jest złą mamą która nie troszczy się o dzieci!!!JA uważam się za dobrą mimo że nie kupuje na pneumo, meningo czy rota!!!Pneumo to jak Misiek pójdzie do przedszkola a reszte - jak odziedziczę jakiś spadek :-)

Ania_ajra, Mysz to to tak?? to beze mnie na brzuchy się umawiacie??:wściekła/y:
 
Hej
I ja i ja do bandy ćwiczących brzuszki:tak::tak::tak: Jeśli mnie nie zmobilizujecie juz chyba do końca życuia będę miała flak zamiast brzucha:no:
Agawa wszystkie twoje dzieci to skóra zdjęta z ciebie:tak: a Miłek i Kamilek wygląfdaja zupełnie tak samo Jeśli dzieci mi pozwolą wkleje zdjęcia maluchów moich :tak:
Musze przyznać ze z pobytu w szpitalu wynikł jeden plu:Oliwka już nie budzi się o trzeciej nad ranem i buszuje do szóstej przesypia całe noce:-D dla mnie to rewelacja:tak:
 
hej,

ja też dopisuję się do tych brzuszków. Choć w sumie mi się ładnie wchłonął i tylko taka nieelastyczna skóra pozostała. Gorzej z rozstępami. To cholerstwo by się przydało wywabić.

A co do tych szczepionek- nie uważam w ogóle, że jak ktoś nie daje Dziecku całego zestawu za bagatela 1000 złotych, to jest złą Matką czy Ojcem. Czasem nawet przecież bywa odwrotnie. Po prostu to każdego indywidualny wybór i nie twierdzę też, że dokonaliśmy wyboru najlepszego. Nie wiem. Ja chciałam, żeby dostała te szczepionki bez względu na koszty, a do końca miesiąca jakoś się dociągnie. A czy to mądre- to też nie wiem. Nie wiem też czy jestem teraz przez to spokojniejsza. Raczej nie. Tak więc nie ma to nic wspólnego z Miłością do dziecka.
 
Witam
Myyszaa widziała Twojego synusia śliczny

Agawa chłopcy jacy podobni do siebieBrzuszki to i ja chce chociaz ostatnio po kopaniu ogródka wszystko mnie bolało a i blizna boli mnie do dzis moze ze to 3 raz i dlatego pewnie dłuzej sie goje. Narazie sobie odpuszcze i zobacze co i jak:-(moze przejdzie jak nie to wizyta u giny

U nas troszkę sie przejasnia dzis wiec moze na dworek troszke chociaz z jednej strony sie boje zeby mały niczego nie złapał w czwartek mam szczepienie a nie chciałabym przekładac jakby co

Ostanimi czasy Bartuś ma złe dni je co godz. czasami uda mi sie zrobic dłuższą przerwe ale co zauwazyłam nie chce juz spas tyle co kiedys najlepiej siedizałby z nami i sie bawił i co nowego odkrył za ma nogi tak nimi wyma****e jak go nosze ze szok cały chodzi jakby biegł gdzieś:-D

Jestem ciekawa jak przybiera na wadze ale to jeszcze troszke i sie dowiem
tylko ze ja z tych niecierpliwych jestem

pozdrawiam
 
reklama
OK

A więc jako koordynator - wzywam do brzuszków - mamy które mogą - wydaje się że najlepszą godziną będzie 20 - 21 bo wtedy wszystkie dzieciaczki śpią - a jak są fajne programy w tv to zawsze można to połączyć :-D

Pozdrawiam Ula
 
Do góry