reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Rekinasia: a jaki skład mają herbatniki?
jeśli chodzi o termometr to ja używam takiego dousznego Brauna. Jestem naprawdę zadowolona. Pomiar jest w ok 5 sekund, w miarę dokładny. Olkowi jeszcze temperatury nie mierzyłam ale u mnie i u Wiktora sprawdza się znakomicie.

Dopóki nie wysypało Olka to jadłam wszystko, pączki też. Teraz ograniczoną mam dietę.
 
reklama
Witam dziewczynki

U nas zapowiada się dziś ładnhy dzionek - kolejny już i pewnie większośc spędzimy w ogrodzie.
Paty36 nie wchhodzi mi ta strona :-( więc nie wiem jaka jest ta sukienecczka

Kurcze ja miałam zabrać się w tym tygodniu za 6 weidera ale oczywiście zapomniałam :zawstydzona/y:

Rekinasiamy mamy elektroniczny termometr z 2 końcówkami - jedna do uchha - wynik po sekundzie a druga na czoło. Bardzo dobry ale nie pamiętam firmy a nan nim nie pisze - poszukaj w necie.

Dziewczynki życze wszystkim miłego dzionka no i faktycznie jak będzie brzydsza pogoda to jak anna_ajra będę siedziała częściej na necie i bb :-)
 
agawa u nas pogoda niby ładna ale widze w prognozie ze ma dzis padac, wiec jesli bedzie spacer to tylko z osłoną przeciwdeszczową:-)
paty link nie wchodzi, ale co do sukieneczki to mam upatrzoną na chrzest w salonie modna maja (to chyba jakas siec) śliczna, na podszewce tiulowej, z małymi różyczkami i kapelusikiem :-D
temperaturke małej mierze w tyle zwykłym elektronicznym termometrem kupionym w aptece:rofl2:
od wczoraj Igusia daje czadu na macie edukacyjnej, polecam jesli chcecie miec wolną chwile:tak::-D
 

Załączniki

  • na macie.jpg
    na macie.jpg
    87 KB · Wyświetleń: 31
hej już nie jesteśmy w przyszłych mamach:blink::-) Najwyższy czas:tak:
Julka u babci rozpieszczona przyjechała Na wszystko jej pozwalali i teraz mam:baffled: Pogoda piękna a ja nie mogę iśćz dziewczynami na dwór :dry:No i mam włąśnie scene o bajke ...:baffled: ja oszaleje :baffled: Zajrzę poźniej
 
Witam
w koncu jestesmy przeniesione
pogoda piekna wiec siedze z dziecmi w ogrodzie i dłubie w ziemi truskaweczki Kuba chodzi i doglada i pyta sie kiedy będą:-)
Mały spi na dworku jak zaczarowany:-)

A ja sie wczoraj tak narobiłam az brałam tabletke przeciw bólową boalło mnie wszystko łacznie z paznokciami:-)mam nadzieje ze nie przewiało mnie i to nie grypka jakaś:szok:

pozdrawiam i zycze miłego dnia
 
Cześć dziewczyny!:-D
Kolejny kilogram mniej...

lileczka - trzymam kciuki za szczepienie! Dasz radę!:tak:
przyszlirodzice - jak zaliczenia?
Paty36 - co do solarium, to ja się wstrzymuję mimo, że już nie karmię piersią. No i mam ten sam dylemat, co ubrać na chrzciny...?:dry: Może dzisiaj "coś" kupię po wczorajszych nieudanych zakupach...
Ika_s - malutka na pewno z tego wyrośnie! Pamiętaj, że nikogo bardziej na tym świecie nie kocha, jak Ciebie, swoją mamusie!:-D
Wagowo u mnie ... hmm...:dry: trochę nieciekawie... Chciałabym już wrócić do wagi z przed ciąży, ale... Staram się ograniczać z jedzeniem, tz. po obiedzie już nic nie jem i jakoś się przyzwyczaiłam. Na siłownie, aerobik, czy nawet brzuszki w domu brak mi motywacji i sił.:sad: Chyba sobie za bardzo wmawiam, że jestem zmęczona po całym dniu z Michasiem...:baffled:
Jeśli chodzi o wizyty u gin. to ja mam przyjść dopiero w sierpniu.
Rekinasia - w Crokodrillo mają świetne czapki, które się nie zsuwają z uszu na oczka.:yes: Co do termometru, to mamy taki elektroniczny za 12zł. W przeciągu minuty wyświetla wynik.
Digital_Thermometer__waterproof_.jpg

ladna.ex.panna - też będziemy chcieli kupić łóżeczko turystyczne. Też jedziecie do Karpacza?:laugh2::confused:
Łóżeczko, które wstępnie wybrałaś wydaje się być bardzo fajne.
Jak imprezka?
cloe - dużo zdrówka Wam życzę!:yes::wink:
agawa1 - bardzo się cieszę, że Miłka nie wysypało...:-D ale jak tu być mądrym...? Co do pogody, to owszem, szkoda siedzieć w domu!
Mysza - ile już waży Twój brzdąc?
Zytka - :-)

Pozdrawiam!
 
U nas zaczęło właśnie grzmieć i padać...:dry: burza na całego!:baffled:

magdzia75 - hmm... krew w okolicy sutków...:huh::oo::eek: niesłychane. Daj znać, jak się sytuacja ma!
Paulineczka_ - co do odry, to nie wiem... A jeżeli chodzi o szczepienia, to nawet nie wiedziałam, że jest szczepionka na zap. opon mózgowych.:surprised: Ja jak na razie "ograniczam się" do tych podstawowych. Jak Michaś będzie większy, to wówczas obciążymy mu organizm dodatkowymi szczepieniami.
Ja pracuje w szkole, jestem nauczycielką w gimnazjum. A macierzyński kończy mi się 03 lipca. A Ty czym się trudnisz i wracasz do pracy?:confused::confused::confused:
Paty36 - sukieneczka śliczna, która by nie była. W ogóle śliczne ciuszki na tej stronie!:yes:
ladna.ex.panna - a jak długo Iga wytrzymuje na macie? Michaś do 15min.
cloe - nie daj się!:wink:
Ania31 - jak samopoczucie?:confused:

Pozdrawiam
 
Hej ja w te ładne dni spacerki zaliczałam :D

Pity oddałam - co mnie cieszy

A i wkurzyłam się na jedną panią w mięsnym - bo weszłam do sklepu z wózkiem - a ona do mnie że wózek trzeba bylo na zewnątrz zostawić.....

Hmm przy ruchliwej ulicy obok bar gdzie piją żule a ja mam dziecko w wózku zostawić...

Ale oki powiedzialam że się boję No co matka jestem to mam prawo się bać o syna... A ona że teraz to pewnie małe dzieci w wozkach kradna....

Więc podniosła mi lekko cisnienie ....

Pozdrawiam Ula która dopiero teraz widzi świat w którym nie ma sklepu przystosowanego do wózków

No może oprócz sklepików osiedlowych
 
reklama
Cześć mamusie dzieci w lutym urodzonych:)

I nas przenieśli :)
U nas ładnie więc zaliczyłyśmy spacerek 2,5h. Marcysia cały czas spała.Złośliwa bestia :) Wczoraj wyciągnełam ją do parku oddalonego nieco od domku to skubana po godzinie sie obudziła i pruła sie na całe gardło :) Znalazłam ustronną ławkę i pozwoliłam jej "zatankować"(a dziwiłam sie ostatnio Uleńce jak to zrobiła),ale i tak była niespokojna wiec wróciłyśmy. Dziś urządziłam jej spacer po osiedlu, by było bliżej i szybciej do domu ,to spała cały czas-mała cwaniara :) Teraz leży grzecznie i sie rozgląda na boki :) Ostatnio potrafi skupić swój wzrok na czymś i nie mysli juz tak często o cycusiu, wiec i ja moge coś zrobić w domu.

Myszka zmień sklep. Głupia baba,ciekawe czy sama zostawiłaby dziecko na zewnątrz? Ja nie wchodzę z małą do sklepu bo ona sie zaraz pruje (chyba jej sie robi ciepło po prostu,albo przestaje wózek jeździć i jej się nie podoba :))

Paulineczka wiatrówka to chyba jest ospa..A odry na pewno nie da sie przejść bezobjawowo, ja miałam jak byłam niemowlakiem :(

Paty36 bardzo ładna sukienusia. Ja jeszcze nie rozglądałam się za ubrankiem do chrztu,bo jak dobrze pójdzie to mamy chrzciny w czerwcu lub lipcu:( Ciągle komuś nie pasuje termin który wybierzemy :( Ach...

Rekinasia my mamy termometr do uszka HUAAN. Mierzy w 1 sek. Kupiony w aptece (ok.60 PLN).

Ania ajra
no to Ty jeszcze po macierzyńskim masz wakacje:) Wracasz do pracy zaraz po nich?

A i jeszcze muszę sie Wam pochwalić,że dzis na spacer poszłam w dżinsach! Zmieściłam się już:) Jeszcze 2 kilce i osiągnę wagę sprzed ciąży, a przytyłam ponad 20kg.

Buziaki dla Was wszystkich!
 
Do góry