reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Bylam ostatnio u jednego z ta pepowinka. Podeszla Michalkowi ropka, nawet zaczela delkatnie mowiac niepachniec ladnie, a on mi powiedzial ze mam myc ciepla woda, osuszac- dal mi recepte na antybiotyk w proszku do zasypywania pepuszka, ktorego nie ma w Irladnii juz od kilku miesiecy:szok: i jak sie nic nie zmieni to przyjsc za tydzien:angry: Powiedz szczerze czy zaufalabys takiemu lekarzowi/??
 
reklama
hmmm, raczej nie a to jedyny lekarz, jakiego masz do dyspozycji w okolicy? ma specjalizację pediatry / neonatologa czy jest tylko GP albo ma specj. internisty? może kogoś ze specjalizacją poszukaj
 
Nie jedyny, ale do specjalisty musze miec skierowanie, ktore nie wiem nawet jak uzyskac.Tutaj tak jak wszystkie schorzenia leczy paracetamol tak stwierdza je zwykly lekarz rodzinny ;/;/ Jutro sie dowiem wszystkiego i napisze co i jak zamierzam dzialac. Ide sie wykapac (po raz chyba 7 dzis) i odpoczac troszke. Zycze Tobie i innym kolorowych snow i dziekuje. Pa
 
Witajcie, wczoraj się nie odzywałam bo byłam w szkole. U mnie nic ciekawego się nie dzieje więc nawet nie miałam co napisać.

Najka - no z suszarką to niestety właśnie doraźna pomoc, działa dopóki jest włączona. Ale dobre i to. Niestety jak już dziecko ma kolki to na 100% nic nie pomoże, trzeba to po prostu przeczekać.

Paulineczka - ja już gdzieś wcześniej pisałam co to są kolki. Samo to że nie może się załatwić to nie jest kolka. A co do sinych ust to może to różne rzeczy oznaczać. Nam po urodzeniu Wiktora wmawiali że sine dookoła ust są oznaką infekcji czyli zapalenia płuc. Ktoś inny jeszcze mówił że po prostu układ krążenia dziecka jest jeszcze nie do końca sprawny i stąd te sinienia. O gazach pierwszy raz słyszę :)

Apina gratulacje. Czyli Myszaaa jest naszą ostatnią lutówką :)
 
hej dziewczyny.
Musze stwierdzic że dzieci chowajami się bezprolemowo Dzieki Bogu żadnych kolek malutka ładnie śpi budzi się głównie na jedzenie i jesli w piluszcze co pzeszkadza. Co prawda w nocy chyba do trzeciej co chwile musiałam do niej biegac bo wypluwała smoczek a potem płakała za ni przez co jestem płprztomna ale to i tak nie jest źle
Julka daje buziakisiostrze i myśle że juz odznaki zazdrości minęłuy ( chyba) a ja jestem rozleniwiona jak nigdy. Nawet nie chce mi się sprzątać a owinnam bo szafki w kuchni straszą nie wspominając o lodówce:shocked2::sorry2: Za niedługo Oliwka nie bedzie już takim śpioszkiem i już nie pozwoli mamie się tak obijać wtedy to juz pewnie nic nie zobię.
Agawa ty babo nie poddawaj się z cycem Niech przynajmniej tobie wyjdzie. :tak:
paulineczka nie bedę komentować zachowanie twojego lekarza:szok: W Irlandii to taka norma? W takim razie cieszę sie ze lecze się w Polsce. jak można wypisać receptę na lk który już nie jest sprzedawany? W głowie to się nie mieści:szok::no: Oby pępusek mimo wszystko zaczął się goić Bidulek ylko się namęczy

Apina oczywiście gratulacje:tak: pochwal sieAróżyczka:tak:
 
Dziewczyny rzadko wpadam, mam mało czasu, ale czytam was chętnie.
Mam pytanie do kiedy po odpadnięciu kikuta smarowac spirytusem
Pozdrawiam i gratuluję rozpakowanym Pa
 
hej witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jakos nie bardzo mam czas zagladac tu i pisac ale postaram sie wiecej pisac.paulineczka moj syn mial zasinienia wokol ust i z tego co wiem to z powodu klopotow z serduszkiem dzieci tak maja. Pozniej klkopoty sie skonczyly i juz nie byl siny. ale wartoby bylo to sprawdzic, jak lezalam na kardiologii dzieciecej to tam wszystkie dzieci tak mialy.Ale zycze zeby to nic powaznego nie bylo.Kiedy odpada ta pepowinka bo moj maly ma juz tydzien i 4 dni i jeszcze nie odpadla.Dzisiaj wychodzimy z malym w odwiedziny do prababci, bo sama juz nie wychodzi a bardzo go chce zobaczyc. Ale na razie tylko samochodem.A w srode do pediatry na pierwsza wizyte.Jestem ciekawa jak z waga , czy przytyl czy nie bo wydaje mi sie ze ciagle jest glodny.pozdrawiamgratulacje dla mam ktore niedawno urodzily,
 
Cześć Mamuśki,

no to zdaje się, ze już wszystkie jesteśmy rozpęknięte:) Gratuluję Myyszaa, Apina!!

Mój Kubuś grzeczny jak aniołek - je, śpi i wydala. W nocy budzi się 2-3 razy, więc daje nam pospać. W ciągu dnia też po jedzeniu przesypia 2-3 godziny, więc naprawdę mam sporo czasu, aby coś zrobić, czy samej wypocząc. Tak naprawdę to nawet nie wiem, że mam dziecko - Kubuś jest tak bezproblemowy. Kikut pępowiny odpadł już po 5 dniach, a pępek ładnie się zagoił.

Jedno co, to głodomór z niego straszny:) Rośnie bardzo szybko i chyba nie nadąże z kupowaniem ciuszków:)

Idę, bo mały ma czkawkę, ale jeszcze zajrzę
Buziaki
aggy
 
Witajcie!
U mnie jak codziennie ostatnio, nocka OK, a w dzień już kilka godzin z kolką, strasznie płacze Ewcia:( Boję sie jak to będzie na tygodniu, gdy mąż w pracy, jakieś dołki mnie łapią.:-(
Rekinasia próbowałam masować, ale może spróbuję to robić dokładnie tak jak w instrukcji, może pomoże?
Kropecko właśnie, pediatra też stwierdziła, że trzeba przetrwać, ale nie wiedziałam, że to takie trudne...
Agawa to super, ze masz ducha walki!:-) To musi się udać!:tak:
Apina gratulacje!
Pozdrowienia dla Wszystkich!
 
reklama
Hej kolejny dzien do przodu:-)

Jazda w połogu jest:-D hihihi juz bym chciała by mały mial 3 miesiace:-)nie wiem kto wtedy bedzie go nosił ale pikuś:-)

Dziewczyny czy wasze dzieci nie zasypiają przy karmieniu'?? Moj po 10 minutach już odpływa.... i całe gadanie o 3o minutach karmienia ... hmmm ja go budzę... ale on i tak śpi... kurcze chyba tylko ja tak mam:-( Budzi się jak synek aggy co 3 godziny jak uśnie... a nie od karmienia:-) więc już głupieje:-D

Mam nadzieje że wszystko się ułoży :-)

Najka - dasz radę :-)

Pozdrawiam:-)
 
Do góry