reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
pewnie już nikogo nie ma a ja też spać nie mogę.
Ja też dzisiaj czytałam pamiętnik mamy Mai, ile ta dziewczyna przeszła to szok normalnie :(

GRATULACJE Patrysia :)
 
szybki poród, zazdroszczę :) chociaż ja też Wiktora długo nie rodziłam a i tak niemiło wspominam poród. Ciekawe z anna_ajra, bo pojawiła się chyba tylko raz wczoraj z rana.
 
Magdalena 27 - hihihi Patrysię cały dzień bóle nieregularne męczyły :-)

Ania_ajra nie dała jeszcze znaku - ale pewnie zaraz da:-)


Pozdrawiam i czekam dziś na gości :-)
 
reklama
Witm się i ja Jeszcze w dwupaku ale jeśli mój będzie tak podnosił cicśnienie to pewnie nie długo:baffled::dry::wściekła/y:
Patrysia gratulacje :tak:
Magdalena pomyśl o tym w inny sposób Nawet jeśli rzeczywiście pójdzisz w ślady Patrysi to dzięki temu szybciej będziesz miała za soba bo tak czy siak każdą z nas to czeka:tak:;-)
Jeśli o mnie chodzi to tak w poniedziałek mogę być jeszcze w dwupaku Wtedy maja przyjść do mnie firanki i zdążyłabym je powiesić potem mogę się rozdwajać. :-p;-)
Agawa ja aż tak nie reaguje na niekarmiące mamy są akie co nawet nie probują bo nie chcą maja prawo ja wolałabym zeby tym razem się udało ale jeśli nie..no cóż pierwsze prawie cały czas butelkowe i chowa sie świetnie więc drugie pewnie też da radę
 
Do góry