reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

cloe była dzisiaj rano o 10:30. Aggy pewnie nie ma ochoty narazie nic pisać, ma niezbyt ciekawy okres w swoim życiu po śmierci siostrzyczki.

Sprawdzałam i na allegro jest tylko jedna oferta ale mimo że nakładka jest niby nowa to leżała u kogoś w szafie długo. W innych sklepach internetowych też są. Może poszukam jeszcze w Smyku albo gdzieś żeby nie płacić kosztów wysyłki.
 
reklama
Oto lista i terminy:

1. maritka
termin 15 luty - urodziła 22 stycznia

2. Gosia 78
termin 01 luty

3. anna_ajra
termin 02 luty (24 styczeń)

4. kwiatuszek.pregnet
termin 03 luty

5. adzamx3
termin 03-04 luty

6. erzis
termin 05 luty

7. Szczęśliwa przyszła Mama
termin 05 luty

8. midey
termin 06 luty

9. moniczka72
termin 06 luty

10. sylka_k
termin 06 luty

11. miauczus54
termin 07 luty

12. patrysia
termin 07 luty

13. magdzia75
termin 08 luty

14. Paty36
termin 08 luty

15. grazi
termin 10 luty

16. Rekinasia
termin 13 luty

17. Ania31
termin 14 luty

18. lowiczanka78
termin 14 luty

19. ma_dzi_ulka
termin 14 luty

20. nikka
termin 14 luty

21. dawna cloe
termin 15 luty

22. sana
termin 15 lutego (22 stycznia)

23. ulenka507
termin 15 luty

24. Ciawore
termin 18 luty

25. MAGDALENA 27
termin 18 luty

26. kropecka
termin 14/19 luty

27. Asia__
termin 19 luty

28. madzik936
termin 19 luty

29. Zytka
termin 19 luty

30. Aniausa
termin 20 luty

31. ewawisnia
termin 20 luty

32. Najka
termin 20 luty

33. bpcianek22
termin 21/26 luty

34. jola-kropek
termin 21 luty

35. agawa1
termin 22 luty

36. Annie24
termin 22 luty

37. lileczka
termin 22 luty

38. Sasania
termin 22 luty

39. Żabulina
termin 22 luty

40. Ika_s
termin 24 luty

41. kasia_k-ce
termin 24 luty

42. ladna.ex.panna
termin 24 luty

43. aggy
termin 25 luty

44. Iwona 29
termin 25 luty

45. przyszlirodzice
termin 25 luty

46. apina
termin 26-29 luty

47. Paulineczka_
termin 26 luty

48. Re77
termin 26 luty

49. evitka27
termin 28 luty

50. Hania_24
termin 28 luty

51. Myyszaaa
termin 29 luty

52. slonek
termin 29 luty

53. mika12
termin ... luty ???
 
Hej .:-) Melduję się grzecznie że cały czas w dwupaku:tak::-D a dzidzia raczej nie chce jeszcze wychodzić ,przynajmniej nic na to nie wskazuje.:sorry2:
Jeśli chodzi o kolejna lutówke to zastanawiam się co z Paty 36 Kto wie czy ona następna nie będzie.:confused:
Paulineczka mój lekarz prowadzący to Arab, przystojniak:tak: nie wiem czy będzie przy moim porodzie w sumie to mi wszystko jedno, ale opinię ma dobrą .Dla mnie nie ma znaczenia kto odbiera najważniejsze , gdy w trakcie wyjda hocki klocki zareagował na czas. Szczerze powiedziawszy właśnie tego się boję.
Anna ajra moze ja powinnam wziąść przykład z ciebie i na spacery zacząć biegać:confused: Z drugiej strony jak ja się w swoim domu ze dwa razy przejdę na piętro i z powrotem to mam dość.
Przyszli rodzice pisz pisz jak najczęściej i nie zapominaj o nas :tak:
Uciekam za chwile zmęczona jestem jak nie wiem co
Do jutra
 
nie, Paty jeszcze nie urodzila. Odzywala sie dzisiaj do mnie na PW.

A co do listy i terminów to właśnie nie wiem który termin tak naprawdę ma Maritka, czy 15 czy tak jak w sms-sie napisała 8 lutego. Jak ma być to na liście dzieciaczków wpisane to podawajcie mi tylko jedną datę a nie daty z USG i OM bo wyjdzie zamieszanie.
 
Hej dziewczyny ja też w dwupaku!Rano już byłam na ktg!około 5 dopadły mnie skurcze regularne , więc pojechałam ale nic cisza.Mam się zgłaszac na ktg przez weekend gdyby co...Ale czuję ,że 31.01 na cc będę rozpakowana,a te teraz to przepowiadające i dobrze, bo ginka twierdzi,że macica jest lepiej przygotowana i lepiej sie operuje...czekam ..do czwartku!
 
Czesc dziewczyny!!!!! Powrocilam po dluuuuuuuugiej przerwie!!!! niestety brak kompa uniemozliwil mi pisanie, nad czym strasznie ubolewam:-:)-:)-:)-( a tu tyle sie dzialo, no i jeszcze wiecej bedzie...:-) Zaraz zabieram sie za czytanie co u Was!!!!!!! Z tego co widzialam to juz gratulacje sie posypaly, dolaczam sie
!!!GRATULACJE MARITKA!!!
i czekam na wieści!!!!
U mnie z terminu na 7.02 nagle wyszedl 12-14.02....kazdy mowi co innego (polozna swoje, lekarz swoje) ostatnio nawet uslyszalam ze bardziej prawdopodobne jest u mnie ze bedzie po terminie (normalnie lyz w oczach mialam) bo duza dziewczyna ... ale lekarz mnie pocieszyl- na usg widac ze maluszek wszedl glowka do kanalu, brzuszek obnizony, wiec dal mi ok 3- 4 tyg(juz 2 minely) we wtorek wizyta wiec sie zobaczy....oj ciesze sie ze bede mogla wam potowarzyszyc i popisac troche... BUZIAKI I TRZYMAJCIE SIE!!!
 
Miauczaus ja wg OM mam na 15 lutego wg USG 28 stycznia. Nie obraziłabym się gdyby dzidzia chciała wyjść wg drugiego terminu;-)czuję malucha dość nisko więc kto wie...
Do tej pory dziecko moje pozwoliło mi spac czasem nawet do 10 dzis pobudka przed ósmą. a człowiek tak szybko sie do dobrego przyzwyczaja:sorry2:z drugiej strony przy maluszku może nie byc mowy o tak długim spaniu
Teraz pobujje zmusic mojego niejadak by choć troche zjadała na sniadanie:baffled: Na stole stoi kromka z nutela kromka z masekiem keczupem i parówka, płatki sniadaniowe... i wszystko wypluwa:baffled: Panie Boże daj by choc drugie chciało jesc normalnie
 
moj za to dzisiaj zafundowal mi nocke w ktorej sie wreszcie wyspalam. moze z raz wstalam podac mu smoka i kolderke, ale ogolnie super. pierwsza przespana noc w ostatnich tygodniach :) no i spal prawie do 8 :)
 
Witam sie i ja
Jeszcze 2 w 1 :-D
Jeśli miałabym obstawiać to anna_ajra i Paty36 i cloe potem moge ja:-D tak na 5 lutego zebym w ferie zdazyła co dzieciaki beda u mamy
A własnie dostałam telefon ze jutro do mnie przyjezdza na troszke:-Dto i bede sie lepiej czuła ze w razie czego jest ktos kto mógłby zajac sie chlopcami
Zmeczona jokoś dziwnie jestem ciagle jak nie jem to śpie i tak dzien mi mija
 
reklama
:-)MARITKA:-) WIDZE ZE DUZO MNIE OMINELO-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-)

Ja też jeszcze 2 w 1, dziś po nie przespanej nocy melduje sie grzecznie.
jUz zdazylam nawet skoczyc po wpis na uczelnie i zrobic po drodze zakupy ale juz coraz ciezej mi sie chodzi czuje jak mala sie we mnie wciska i te skurcze....:baffled: mam nadzieje ze to normalne i ciekawe ile jeszcze bede czekac az zaczne sie syopac wrdlug terminu jeszcze caly miesaic to dla mnie jak rok.....:( Dla malej juz wszytko prawie przyszykowane tzn. wszytkie ubranka poprane i wyprasoweane. NA łóżeczko jeszcze czekamy bo to obiecaLI TESCIE:p tak wiec jeszcze wanienka, posciel kolderka i do apteki trzeba sie jeszcze przejsc po gatki dla mnie i jakis krem na sutki slyszlam ze dobra jest lanolina, i oczywiscie tantum rossa, i jakis kremikm na odparzenia.... No i jak bede jeszcze w sszpitalu mąż musi zajac sie kuonem wozka;p
 
Do góry