reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Ika_s, nie martw się, często nawet rodowici Polacy nie są w stanie wytłumaczyć i po wizycie w ich gabinecie wychodzi się kompletnie zielonym :)

mi by było wszystko jedno czy lekarz byłby czarnoskóry czy nie.
 
reklama
Paulineczka, kropecka - ja w sumie w rejestracji powiedziałam, że mi obojętne do kogo, bo chodziło głównie o skierowanie na USG, a przy okazji...
Mój lekarz, jak pisałam, do połowy lutego na urlopie. Laska zarejestrowała mnie do tego gościa, a ja się jeszcze ucieszyłam, że takie krótkie terminy. W sumie mogłam się domyśleć, bo nazywał się Dumbledebe czy jakoś tak. :tak::tak::tak::tak::tak: No, ale myślałam, że po polsku mówi troszkę lepiej, a zaciągał raczej francuskim. Wolałabym już chyba, by mówił po angielsku.
 
Hej
NIe wiem czy Patrysia już pisała - ale ma już łóżeczko :-) przynajmniej to wywnioskowałam z smsa:-D

MARITKA - GRATULACJE :-)

Ika_s ciekawie musiało być u lekraza:D ja czekam na wizytę 7 :-) zobaczymy co dalej i grzecznie czekaj na mnie...

Dziewczyny dzięki za wyrazy współczucia...

Pozdrawiam Myyszaaa
 
MARITKA GRATULACJE MAMUSIU!!!!

NO to według mnie się zaczęło, w końcu i tak sobie myśle ze nawet późno bo 2 tygodnie przed terminem można spokojnie rodzić a wy zamiast na porodówkę się wybrać to się obijacie!!!!!

Ania_ajra nie zapomniałam!!! :tak: i wyniki w miarę dobre tzn morfologia na 6 a w moczu pojawił mi się aceton :no:ale da się przeżyć - bo wiem dlaczemu :-)


Ika_s fajne normalnie przeżycie wiesz wiem ze to nie śmieszne ale kurcze rozbawiło mnie to nazwisko:-)


Paulineczka wiesz ja jak mieszkałam w Londynie miałam laparoskopię lewego jajnika, którą wykonywał mi ciemnoskóry mężczyzna. Normalnie sobowtór Denzel'a Washington'a i uwierz nie miałam nic przeciwko temu :tak::-)


Co do obstawiania, kurcze nie mam pomysłu, teoretycznie mogłaby już iśc Ania i jedna i druga :-) hihihi.Ale tak jak już pisałam wg mnie już się zaczeło.:-) I dobrze bo ile można na Was czekać:-)


A ja dziś jechhałam na te badanka samochodem i zauważyłam że się już nie mieszcze. Tzn nogi krótkie i brzuch normalnie na kierownicy, ale jakoś spokojnie dojechałam. No i wysterylizowałam sobie laktator, smoczki i butelki, teraz szczelnie pozamykać, popakować resztę ( czego mi się nie chce) i czekać :happy2:
 
jesli rzeczywiscie okaze sie ze Olek bedzie musial w szpitalu zostac dluzej (mam jednak nadal nadzieje ze nie) to laktator znow mi sie przyda. Mam ten reczny Aventu i jest spoko, tylko zastanawiam sie czy mozna dokupic do niego te gumowe przystawki bo te co mam troche sie zuzyly.

Ciekawe ktora dziewczyna nastepna urodzi. Dawno lowiczanki nie bylo, wiec moze juz urodzila? A cloe byla dzisiaj?
 
kropeckana allegro chyba można kupić wszystkie cześci zapasowe do tego laktatora - też go mam. CO do lowiczanki to faktycznie długo się nie odzywa a cloe nie było dziś!! MOże faktycznie któraś z nich urodziła a się nie pochwaliła:wściekła/y:A jak nie to powinny dać zanć ze żyją bo my się tu ZAMARTWIAMY!!!!
 
Witam po bardzo dlugiej nieobecnosci. Juz bede do was czesciej zagladac bo w koncu mam internet.
:)
ile tu sie dzieje dziewczyny a ja jestem tyle do tylu.

NIe moege sie jzu doczekac mojego malenstwa te dni mi sie tak dluza, a mala juz sie tak rozpycha ze mam wrazenie ze chce wyjsc
a do tego jeszcze te skurcze ostanio na ulicy az musialm kilka razy przystanc bo jak mnie zlapalo to myslam ze nie zrobie kroka ale na szczescie po chwili ustapilo
 
Wystarczy okrzyczeć i się zjawiają :tak::-D:-)

przyszlirodzice dobrze że jestes przynajmniej będziesz czekała z nami :-) i pomeczysz się razem z nami. U nas męka i wyczekiwanie. Męka bo to już śmieszne, co te dzidziory w nas wyprawiają, nie jest. :-) A jak się czujesz oprócz tych skórczy i rozpychania się??
 
reklama
Mysz - co za instrukcja obsługi...:-D Szkoda, że patrysia nie może tak często korzystać z kompa jak by chciała...:sorry2:
Ika_s - zaskoczyłaś mnie tym czarnoskórym lekarzem. Rozbawiła mnie Twoja historia...:-) I tak jak kropecka pisała, że czasami rodowity lekarz mówi niczym po chińsku.:dry:
Paulinaczka_ - ja też sobie nie wyobrażam czarnoskórego lekarz odbierającego poród, jakoś dziwnie...:-p
agawa1 - nikt się tutaj nie obija... ja już spacer zaliczyłam.:cool2:
kropecka - nie było dzisiaj cloe, a co lowiczanki78, to owszem dawno jej nie było... tak samo jak aggy.:tak:
Sprawdzałaś na Allegro, czy są te gumowe przystawki do kupienia?:confused:
przyszlirodzice - teraz jak masz neta, to nadrobisz zaległości.;-)
 
Do góry