reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Patrysia ja od kilu miesięcy nie noszę już pierścionków:-)
Ide do kościółka na msz. niedzielną jest mniej ludzi....nie robi mi się słabo...
 
Cześć dziewczyny!:-D
Byliśmy wczoraj w "naszym" barze spotkać się z ekipą przyjaciół. Jak zwykle było dużo śmiechu no i głaskania brzusia.:-)

Paty36 - jak samopoczucie po mielonym?:confused:
Zytka - widzę, że jesteś idealnym wzorem kobiety w ciąży:cool2:... długo śpisz, dobrze jesz i się szkolisz.:-p
cloe - ja na szczęście nie muszę przygotowywać jedzenia wigilijnego - idziemy do rodziców:tak:, ale mimo temu piekę mięsko i robię sałatkę.
Nie wiedziałam, że masz aż takie zmiany nastrojów...:huh: to może od tej końskiej dawki Plusza? Dostałaś mail'a?:confused:
patrysia - dałaś radę ściągnąć obrączkę?:confused: Ja już długo jej nie noszę, chyba z 2 miesiące.
Myyszaaa - czekam teraz na Twoje elfy!:laugh2:

Pozdrawiam Was gorąco!
 
Drogie Lutóweczki!
Życzę Wam pięknych Świąt Bożego Narodzenia, pogody ducha, spokoju i odpoczynku, niech ten niezwykły czas przyniesie Wam siłę na kolejne ważne dni!
 
:-):-):-)

Ja tez życzę Wam Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim duzo zdrowia i dobrego samopoczucia, spokojnych i radosnych Świąt, no i żeby nic żłego się nie działo w te Święta.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D
 
Hej!

Od późnego wieczoru piątkowego jestem z moimi chłopakami u moich rodziców. Lekarz osłuchał Piotrusia i na szczęście zezwolił nam na wyjazd. Mały ciągle kaszle i jest już mocno wymęczony katarem ale przynajmniej nie gorączkuje. Jutro na 17 idziemy na wigilę do teściów a później będziemy świętować u moich rodziców. Ponieważ nie wiem czy będę mieć chwilę by zajrzeć do Was jutro dlatego już dziś chciałabym życzyć
wszystkim Lutóweczkom zdrowych,
spokojnych świąt, spędzonych w ciepłej,
rodzinnej atmosferze.

Pozdrawiam świątecznie!!!!
 
Hej,
nie wiem jeszcze jak będą wyglądały moje święta, ale jeżeli wyjedziemy nie będę miała dostępu do internetu, dlatego już dzisiaj kochane Dziewczynki

dziękując za wsparcie, które otrzymuję od Was zwsze, gdy go potrzebuję najbardziej, za wszystkie rady i za wszystkie radosne chwile na bb lutóweczki 2008, pragnę życzyć Wam i Waszym bliskim
w Święta Bożego Narodzenia Miłości i radości
w rodzinnym gronie,gwiaździstego skrawka nieba,refleksji nad płomieniem świecy,filiżanki pysznej, aromatycznej kawy,okruchu poezji,muzyki, co otuli jak w zimę ciepły płaszcz,wyłącznie optymizmu,garści słów ciepłych,radosnych spotkań,śniegu skrzypiącego pod butami,odrobiny wytchnienia, zwolnienia oddechu,nabrania dystansu do siebie, innych i świata,chwil roziskrzonych kolędą,śmiechem i wspomnieniami. By spełniły się wszystkie Wasze, nawet te najskrytsze marzenia, a Maluszki zdrowe i piękne przyszły na świat szybciutko i bezboleśnie.Wesołych, Pięknych Świąt!

Ika&Marysia
 
W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
Gdzie gasną spory, goją się rany
życzę Ci zdrowia, życzę miłości,
Niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
Kochanej twarzy, co rano budzi,
i wokół pełno życzliwych ludzi.
Wesołych Świat!
Życzą
Ania&Adam
 
Cześć Dziewczyny!
Ale się u nas świątecznie zrobiło:)
I ja korzystając ze sposobności życzę Wam kochane "siostry Lutóweczki"
Rodzinnych, pogodnych i ciepłych, ale białych Świąt Bożego Narodzenia! A w Nowym Roku samych szczęśliwości i dla nas wszystkich pomyślnych rozwiązań!

pozdrawiam Was cieplusiowo!
 
reklama
Wesołych Świąt
Mnóstwa prezentów i wiele spokojnych dni :-)
Wyspanych nocy :-D
I calej reszty ktora jest potrzebna dla spokojnych i uwielbianych rodziców:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry