reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
witam;-)
Oliweczka super fryzurka:tak::tak:
Kasiu ja nawet tego nie zaczne czytac bo odrazu rycze:-(
a ja po ciężkiej nocce Patryk w nocy 39,5 cała noc go trzęsło:-(a nad ranem zaczeło sie rozwolnienie narazie 3
próbowałam sie o 7 zarejestriwac do przychodni to pierwszy wolny termin na dzieci chore wtorek:szok: wiec po 19 wybiore sie na ostry dyżór
 
witam;-)
Oliweczka super fryzurka:tak::tak:
Kasiu ja nawet tego nie zaczne czytac bo odrazu rycze:-(
a ja po ciężkiej nocce Patryk w nocy 39,5 cała noc go trzęsło:-(a nad ranem zaczeło sie rozwolnienie narazie 3
próbowałam sie o 7 zarejestriwac do przychodni to pierwszy wolny termin na dzieci chore wtorek:szok: wiec po 19 wybiore sie na ostry dyżór

o kurcze ale nawet w takiej sytyacji was nie przyjmą?? Co za przychodnia:confused:
 
Witam:tak:
Kasia - czytałam te informacje. Straszne:-(
Madzia - zdrówka dla Patryczka. Oby udało się na dzisiaj zarejestrować:tak:
Wiśnia - spokojnie:tak:
Ciekawe jak tam Wolfia.. czekamy na dobre wieści:-)
 
reklama
i ja witam

Kasiad straszne z tą pralką :szok: ja się boje wogóle mieć pralkę w prądzie kiedyś oglądałam program o takich wypadkach wiec u mnie zawsze z prądu wyłączona jak się skończy prać :sorry2:

Oliwieczka super fryzurka tobie w każdej ślicznie :tak:;-)

Madzia zdrówka dla Patryczka może spróbuj jechać do przychodni dyżurującej albo szpital w ostateczności
 
Do góry