reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

ale czy ktos ma JAKIES KONKRETNE WIESCI OD WOLFII? czy to tylko nasze podejrzenia ze juz sie rozdwoila? (ale pewnie tak bo jakby nie , to by na BB byla;-))

OLIWIECZKA super fryzurka! a w j´kolorach WSZYSTKICH Ci slicznie bo sliczna babka jestes
 
reklama
dziekuje wszytskim:)

JUstynko ja nie mam problemu z taka fryzurą wystarczy troche grubej szczotki 5 minut i gotowe:tak:
I Tobie Susu zawsze bardzo miłe słowa od Ciebie słysze:)):tak:
 
Oliweczka śliczna fryzurka, kolor mi się szczególnie podoba, bardzo naturalny:tak:No i masz rację, że jak dobrze obcięte, to kilka minut i fryzura gotowa;-):-)
 
Witam się:tak:
Oliwieczka super wyglądasz:tak: Czy blond czy ciemne - wyglądasz ślicznie!
Zresztą ładnego we wszystkim ładnie:-)
 
Oliweczka śliczna fryzurka, kolor mi się szczególnie podoba, bardzo naturalny:tak:No i masz rację, że jak dobrze obcięte, to kilka minut i fryzura gotowa;-):-)
Musi być dobry fryzjer,wtedy nie trzeba układać długo.ale to prawda,ja mam ten problem,że jak włosy podrosną,to fryz juz taki sobie.
Oliwieczka super wyglądasz,strzał w 10-tke
ale czy ktos ma JAKIES KONKRETNE WIESCI OD WOLFII? czy to tylko nasze podejrzenia ze juz sie rozdwoila? (ale pewnie tak bo jakby nie , to by na BB byla;-))

OLIWIECZKA super fryzurka! a w j´kolorach WSZYSTKICH Ci slicznie bo sliczna babka jestes

Ostatnie wieści,to ,że jej wody odeszły,więc spekulujemy,czy to może juz...
 
I jak wyszło Irtasia :confused: Pochwal się :sorry: Jak to się w ogóle wałkuje, łatwo czy ciężko :confused: No i napisz, czy osypywałaś mąką :confused:
 
reklama
I jak wyszło Irtasia :confused: Pochwal się :sorry: Jak to się w ogóle wałkuje, łatwo czy ciężko :confused: No i napisz, czy osypywałaś mąką :confused:
Ja osypywalam cukrem pudrem jakos balam sie maka aby dzieciom niezaszkodzila i bylo OK:tak: ale wyzsza szkola jazdy to to zagniesc:tak::-D normalnie pajeczyna gum wyzutych sie robi ale po tym jak dosypujesz ten cukier to sie poprawia:tak: a walkowanie nie jest ciezkie , ale zakwasy mam jutro murowane po tym zagniataniu:tak::-D:rofl2:
 
Do góry