reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Niby nie powinno sie masować tak szybko brzucha kiedys slyszalam i dopiero później zaczynalam smarowac, ale ile prawdy tego nie wiem. Ja i tak sie codziennie balsamuje, moze nie tak ze robie masaż brzucha,ale jednak.

Ale pewnie to mit. Jak juz zaczyna byc cos widac, ale właśnie jak tutaj kobietka napisala, ze czuje napięty to mozna :🙂
 
reklama
Ale pewnie to mit. Jak juz zaczyna byc cos widac, ale właśnie jak tutaj kobietka napisala, ze czuje napięty to mozna :🙂
Ja balsamem też codziennie się smaruję więc z takim na rozstępy chwilę jeszcze poczekam aż brzuch zacznie rosnąć chociaz mam niestety straszną tendencję do rozstępów :/ obawiam się, że i tak ich nie uniknę.
 
Dlatego ja też czekam bo różnie bywa niestety 😔
ludzie mają za długi język a zawsze mówiłam żeby nikomu nie mówić musiałam im powiedzieć bo pracuje z nimi i nie wracałam do pracy a tutaj za długie jezory ...dlatego teraz najbliższym i tyle najgorszy jest ten 1 trymestr zeby do prenatalnych .
Ale jeszcze kropek musi się pojawić na USG wtedy będę spokojniejsza 🙏❤️
 
U mnie nie ma szans by to utrzymać w tajemnicy, podejrzewam że rodzeństwo męża nie wytrzyma i zaczną gadać na prawo i lewo bo taki to typ człowieka 🙈
Dlatego też jeszcze czekamy z informowaniem rodziny, jakoś nie chce jeszcze mówić mimo, że się oswoiłam
 
mortadela1999 pisze:
Cześć, chciałabym się przywitac :). Jestem Karolina, mam prawie 33 lata i dziś zrobiłam test ciążowy, okres spóźnia mi się dwa dni, test wyszedł pozytywny. Nie mam za bardzo koleżanek, więc nie mam też się kogo poradzić. Kiedy powinnam udać się do ginekologa, czy powinnam zrobić jakieś badania przed tą wizyta, mam też niedoczynność tarczycy, do Endo jestem zapisana za jakieś kilka miesięcy.. nie wiem czy powinnam zwiększyć dawkę leku .... Jestem totalnie w szoku, że tak szybko się to stało...
 
reklama
Ja balsamem też codziennie się smaruję więc z takim na rozstępy chwilę jeszcze poczekam aż brzuch zacznie rosnąć chociaz mam niestety straszną tendencję do rozstępów :/ obawiam się, że i tak ich nie uniknę.

Niestety te geny, mozna wszystkim się smarować a podobno i tak wyjdą. Ale nie myśl o tym bo bedzie piękny bobasek, a rozstępy to będzie jego historia 😍
 
Do góry