reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hej a My to jakiegoś chyba pecha mamy ja to chyba nawet na bezludnej wyspie bym w ludzkie gów** wdepnela 🤦 wczoraj u Anastazji był dzień mamy i taty mała tak się cieszyła poszła rano i zaraz dzwonią że po śniadaniu zwymiotowała mąż ją zabrał ot i tyle było występu najlepsze że po tym odrazu była normalna chyba jej coś zalegało i tak oto tak długo wyczekiwany występ nie nastąpił.
Chyba pomyliłaś grupy bo Ty że stycznia jesteś😆
 
reklama
Ostatnio miałam sporo na głowie – stres, problemy ze snem i ogólne napięcie były moim codziennym towarzyszem. Zmagam się z nerwicą, a także od dzieciństwa z diagnozą epilepsji, co dodatkowo potęguje moje problemy zdrowotne. Choć ataki epilepsji u mnie nie występują, to mam zmiany w falach mózgowych w jednej półkuli, co wpływa na moje samopoczucie. Długotrwały stres powoduje u mnie wzrost poziomu kortyzolu, a ten z kolei negatywnie wpływa na mój organizm, prowadząc do różnych schorzeń.

W poszukiwaniu ulgi w moich dolegliwościach trafiłam na produkty z CBD. Zaczęłam od oleju CBD Stres Control, który kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu. To był strzał w dziesiątkę. Olej ten pomógł mi się wyciszyć i zapanować nad stresem. Wreszcie poczułam, że mój poziom kortyzolu zaczął się normować, co wpłynęło pozytywnie na moje samopoczucie.

Stosując olej CBD, zauważyłam również znaczną poprawę jakości snu. Przed jego stosowaniem budziłam się w nocy, często o 3 nad ranem, i nie mogłam zasnąć aż do rana. Teraz, po regularnym stosowaniu oleju, zasypiam bez problemu i budzę się wypoczęta. To ogromna zmiana, która znacząco poprawiła jakość mojego życia.

Myślę teraz nad zakupem kapsułek CBD. Są wygodne, można je zawsze mieć przy sobie i stosować w razie potrzeby. Z tego, co czytałam, te kapsułki pochodzą ze Szwajcarii, a ich produkcja jest na bardzo wysokim poziomie. Wiele krajów produkuje teraz CBD, ale szwajcarskie produkty cieszą się świetną opinią.

W międzyczasie, gdy zmagałam się z bezsennością i stresem, odkryłam również inne produkty dostępne w Konopnej Farmacji, które mi pomogły. Na przykład zioła i maści konopne. Mają one nie tylko właściwości relaksacyjne, ale również doskonale działają na skórę, pomagając w jej regeneracji i nawilżeniu.

Podczas jednej z wizyt w aptece dowiedziałam się również o terapeutycznych właściwościach CBD w leczeniu epilepsji. Choć moja epilepsja jest obecnie w stanie uśpienia, cieszę się, że stosowanie CBD pomaga mi utrzymać mózg w równowadze i zmniejsza ryzyko nawrotów.

CBD stało się dla mnie czymś więcej niż tylko suplementem – to sposób na radzenie sobie z codziennymi trudnościami. Dzięki niemu mam większą kontrolę nad stresem, lepiej śpię i czuję się bardziej spokojna. Polecam każdemu, kto zmaga się z podobnymi problemami, aby spróbował tych produktów. Mogą one naprawdę poprawić jakość życia.
 
Do góry