reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej. Jak tam Wasze dwulatki? Mój nareszcie trochę się rozgadał. Fakt, że komuś obcemu ciężko go zrozumieć, ale widzimy postępy. Poza tym jutro kładę się do szpitala, w środę cesarka a Czarek w nocy dostał gorączki. Idzie zwariować. Idealny moment sobie wybrał😂 Mam nadzieję, że Wasze dzieciaczki zdrowe i korzystają z pięknej zomowej pogody - u nas taka jest, ale niestety nie korzystamy...
Oj fajnie mój Kuba fajnie mówi rozgaduje się 🤭i taki slodzIak z niego jest 🥰dostał od chrzestnych taki strój Lewandowskiego 😍
 

Załączniki

  • Polish_20230205_120122154.jpg
    Polish_20230205_120122154.jpg
    949,9 KB · Wyświetleń: 91
  • IMG_20230128_105139879.jpg
    IMG_20230128_105139879.jpg
    893 KB · Wyświetleń: 94
Czujemy się całkiem dobrze i odliczam już godziny do wyjścia ze szpitala. Mała urodziła się we wtorek przez CC, jest zdrowa, śliczna i mega podobna do brata. Ale żeby nie było tak wesoło ta Czarek ma anginę... Nie wiem jak my go odizolujemy od siostry przez kilka dni...
Gratulacje i zdrówka dużo dla Was 😘
 
Czujemy się całkiem dobrze i odliczam już godziny do wyjścia ze szpitala. Mała urodziła się we wtorek przez CC, jest zdrowa, śliczna i mega podobna do brata. Ale żeby nie było tak wesoło ta Czarek ma anginę... Nie wiem jak my go odizolujemy od siostry przez kilka dni...
Gratulacje !!! Pociesze się jeśli Twój syn ma naprawdę anginę to w drugiej dobie antybiotyku już praktycznie nie zaraza :)
 
Czujemy się całkiem dobrze i odliczam już godziny do wyjścia ze szpitala. Mała urodziła się we wtorek przez CC, jest zdrowa, śliczna i mega podobna do brata. Ale żeby nie było tak wesoło ta Czarek ma anginę... Nie wiem jak my go odizolujemy od siostry przez kilka dni...
Wielkie gratulacje i zdrowia dla Was <3


Wkoncu mam czas się trochę odezwać na forum. Na bieżąco Was czytam ale brak sił było na konwersacje. U nas jutro impreza urodzinowa mlodej bo za vhwile 2 latka. I dużo zmian.... wkoncu zakończyliśmy remont domu na dobre. Ja wrocilam do pracy bez dłuższych l4 bo..... wypisaliśmy mloda ze żłobka. Siedzi na stałe z tesciowa i wszyscy są zadowolenia a mala przestala być ciagle na antybiotykach <3 ❤ jest mega cudowna ale nerwowa jak nigdy.... energia ja rozpiera i zaczął się etap mega buntu. Zaczelismy myśleć o drugim dziecku i to poważnie ale okazało się że nie możemy bo mam jakąś zmianę na szyjce i czeka mnie wycinek i wysyłka do badania. Takze nasze plany się mocno pokrzyżowały.
 
reklama
Wielkie gratulacje i zdrowia dla Was <3


Wkoncu mam czas się trochę odezwać na forum. Na bieżąco Was czytam ale brak sił było na konwersacje. U nas jutro impreza urodzinowa mlodej bo za vhwile 2 latka. I dużo zmian.... wkoncu zakończyliśmy remont domu na dobre. Ja wrocilam do pracy bez dłuższych l4 bo..... wypisaliśmy mloda ze żłobka. Siedzi na stałe z tesciowa i wszyscy są zadowolenia a mala przestala być ciagle na antybiotykach <3 ❤ jest mega cudowna ale nerwowa jak nigdy.... energia ja rozpiera i zaczął się etap mega buntu. Zaczelismy myśleć o drugim dziecku i to poważnie ale okazało się że nie możemy bo mam jakąś zmianę na szyjce i czeka mnie wycinek i wysyłka do badania. Takze nasze plany się mocno pokrzyżowały.
Dużo zdrówka dla Ciebie.
 
Do góry