reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny te które szczepią swoje dzieci infanrixem, czy u Was w ogóle dostępna jest ta szczepionka?
Ja szczepie ta szczepionka i rzeczywiscie nigdzie jej nie ma juz-ma byc pod koniec roku. Lekarz zaproponowal mi inna szczepionke, ale sie nie zgodzilam i obdzwonilam pol Warszawy az w koncu znalazlam jedna dawke i czeka w lodowce.
 
Dziewczyny mam pytanie. Jak kąpiecie swoje maluszki w wanience? Trzymacie je pod główką a dłoń przy paszce? Czy jakoś kładziecie na czymś żeby było wygodnie? Ja mam wrażenie że coś źle robię i można dużo prościej 🤣
 
Dziewczyny mam pytanie. Jak kąpiecie swoje maluszki w wanience? Trzymacie je pod główką a dłoń przy paszce? Czy jakoś kładziecie na czymś żeby było wygodnie? Ja mam wrażenie że coś źle robię i można dużo prościej 🤣
Ja w wannie mojego kąpie mate mam w wannie i nie trzymam małego mało wody leje do wanny szybko go myje i wyciągam🙂
 
reklama
Do góry