reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U nas nie chce w rożku. Śpi pod kocykiem 😉
Moj tez ppd kocykiem ❤
U nas też tylko kocyk :)
Nie boicie się, że maluszek nakryje sobie buzię w nocy? Ja kilka razy jak rożki miałam wszystkie brudne albo mokre po praniu, to lekko nakrylam nóżki kocykiem, ale miałam stracha, w taki cieńszy na noc zawinęłam jak w rożek, a taki grubszy raz chłopak zostawił i nakrył go w nocy normalnie, a rano cały był nim przykryty i jęczał, wyskoczyłam z łóżka jak poparzona jak to zobaczyłam 🙁
 
Dziewczyny jak ubieracie swoje dzieci w domu? Ja mam problem z tym jak mala ubrac bo wydaje mi się ze jej za ciepło. Ale z drugiej strony ja mam sama problemy z tarczyca i mam inne odczuwanie temperatury wiec ciezko mi ja wyczuc. Raz ma łapki zimne a raz cieple. Kark to samo raz chlodny za chwile mokry. A tak naprawdę to ma bodziaka na długi rękaw i spodenki do tego. I jak spi to nakrywam kocykiem
Ja zazwyczaj w domu ubieram w body z długim rękawem (ew. pajac) i nic więcej, mam w sypialni 21-22 stopnie, a i tak czasem mam wrażenie, że mu za ciepło, no ale kark zawsze ma ciepły, się jeszcze nie zdarzyło, żeby miał zimny, a rączki i nóżki czasem ma zimne, ale maluszki tak chyba mają, to nie znaczy, że im zimno, a noworodki mają problemy z termoregulacją. Ja się stresowałam jak mały miał temperaturę 37,5 a położna mówiła, że to normalna temperatura dla noworodka ;)
 
Nie boicie się, że maluszek nakryje sobie buzię w nocy? Ja kilka razy jak rożki miałam wszystkie brudne albo mokre po praniu, to lekko nakrylam nóżki kocykiem, ale miałam stracha, w taki cieńszy na noc zawinęłam jak w rożek, a taki grubszy raz chłopak zostawił i nakrył go w nocy normalnie, a rano cały był nim przykryty i jęczał, wyskoczyłam z łóżka jak poparzona jak to zobaczyłam 🙁
Moja mi raz sie nakryła. Ja w dzien kocyk a nocy spiworek. Rozka jakos nie lubię. W ogole mi sie nie przydały. A na początku zawijalam ja w otulacz jak mumie 😁😁😁
 
@Beti.mama powiem ci, ze jednak najlepsza antykoncpcja to noworodek 😂😂 wczoraj takie plany na wieczór uhuhu. Filmy, pizza, przytulanki. A tu dupa, ksiezna wstala o 21.45 i oczy jak 5 zl 😂 i wiedzialam z nia w sypialni do północy az usnela. Oczywiście ja tez 😁 pizze jadlan w sypialni nad glowka Hani, bardzo wygodnie mi było 😂 a dzisiaj sie zastanawialan co to za kechup na pajacu 😁
 
Dziewczyny jak u Was z odbijaniem maluszkow? Ja probuje odbijac bo ja mecza gazy, ale masakra, ma tak niestabilna glowke ze za kazdym razem mam wrazenie ze ja tylko przyduszam zelaszcza ze od razu placze😔 i konczy sie na tym ze jednak sie nie odbijamy. To samo z taka kangurowa pozycja na klatce piersiowej.

u nas od paru dni ryk codziennie ....
 
reklama
Dziewczyny jak u Was z odbijaniem maluszkow? Ja probuje odbijac bo ja mecza gazy, ale masakra, ma tak niestabilna glowke ze za kazdym razem mam wrazenie ze ja tylko przyduszam zelaszcza ze od razu placze😔 i konczy sie na tym ze jednak sie nie odbijamy. To samo z taka kangurowa pozycja na klatce piersiowej.

u nas od paru dni ryk codziennie ....
Ja odbijam po każdym jedzeniu, bo jest ryk zawsze. Jak odbiję to się uspokaja. Ale generalnie też nie lubi tej pozycji i się wkurza jak go tak podnoszę🤷‍♀️
 
Do góry