reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Sprawiłaś, że teraz patrzę od 15 minut na mój brzuch i czekam aż wyjdzie z pół nogi chociaż....:)
no ja tak samo :D czasem mam tak ze czuje mocne ruchy i brzuch mi sie zatrzesie jak galareta, ale nie takie wystające szaleństwo o_O

Moja mała też jest dość skoczna. Potrafi wypchnąć nogę na jakieś 2-3 cm 🤣
Ja az tak to nie mam ale tez czasami cos wypnie 😂jak uda mi sie nagrac to wyślę 😂😁

a w którym jestescie tygodniu? :) koleżanka mi wysyłała filmik gdzie mały jej sie rozpychał nawet bardziej niż na tym filmiku widać, ale to był już zaawansowany 9ty miesiąc :)
 
reklama
Jak masz łożysko na przedniej ścianie to raczej takiego szału nie będzie. U mnie 34 +1 i jakieś tam fale są, ale takie delikatne, ale są ruchy więc to najważniejsze. Każde dziecko inaczej się układa, ma inny charakterek. Ale najwięcej to tu robi umiejscowienie łożyska, które w tym wypadku amortyzuje.
Hej dziewczyny - mam pytanko, jak u Was wygladaja/wygladaly ruchy w ok. 32 tygodniu ciazy? Ja wlasnie jestem w 32+0, mala zaczela znowu fikac regularnie w brzuszki (chyba glosne tony w domu ja traumatyzowaly [emoji2356]), ale dzisiaj znalazlam taki filmik gdzie kobieta na tym etapie ciazy widzi juz bardzo wystajace ruchy [emoji15] u mnie to nawet nie jest podobne. Moze to kwestia tego ze lozysko jest w gornej, przedniej czesci macicy i reszty nie widze [emoji28] albo ona ma rzeczywiscie wyjatkowo „spektakularne” ruchy jak na ten czas?

 
no ja tak samo :D czasem mam tak ze czuje mocne ruchy i brzuch mi sie zatrzesie jak galareta, ale nie takie wystające szaleństwo o_O




a w którym jestescie tygodniu? :) koleżanka mi wysyłała filmik gdzie mały jej sie rozpychał nawet bardziej niż na tym filmiku widać, ale to był już zaawansowany 9ty miesiąc :)
Ja 32+6
 
Hej dziewczyny - mam pytanko, jak u Was wygladaja/wygladaly ruchy w ok. 32 tygodniu ciazy? Ja wlasnie jestem w 32+0, mala zaczela znowu fikac regularnie w brzuszki (chyba glosne tony w domu ja traumatyzowaly 🤦‍♀️), ale dzisiaj znalazlam taki filmik gdzie kobieta na tym etapie ciazy widzi juz bardzo wystajace ruchy 😳 u mnie to nawet nie jest podobne. Moze to kwestia tego ze lozysko jest w gornej, przedniej czesci macicy i reszty nie widze 😅 albo ona ma rzeczywiscie wyjatkowo „spektakularne” ruchy jak na ten czas?
Mój maluch dość regularnie wystawia różne części ciała. Tak spektakularnie jak na tym filmiku to rzadko, ale zdarza się, że górka jest spora ;) I zazwyczaj jak coś dotyka brzucha (np. leżą blisko przy poduszce ciążowej albo czytam coś na czytniku ebooków i opieram go o brzuch), to zazwyczaj mała próbuje to coś "skopać"
 
Nie no ja jestem teraz w 34+0 i widzę ruchy ale nie aż takie [emoji1] widzę że skóra się podnosi ale nie aż tak [emoji846]
Hej dziewczyny - mam pytanko, jak u Was wygladaja/wygladaly ruchy w ok. 32 tygodniu ciazy? Ja wlasnie jestem w 32+0, mala zaczela znowu fikac regularnie w brzuszki (chyba glosne tony w domu ja traumatyzowaly [emoji2356]), ale dzisiaj znalazlam taki filmik gdzie kobieta na tym etapie ciazy widzi juz bardzo wystajace ruchy [emoji15] u mnie to nawet nie jest podobne. Moze to kwestia tego ze lozysko jest w gornej, przedniej czesci macicy i reszty nie widze [emoji28] albo ona ma rzeczywiscie wyjatkowo „spektakularne” ruchy jak na ten czas?

 
Ja zauważyłam że moje dziecko to z tych bardziej spokojnych. Nie mam tak żebym np nie spała bo tak szaleje, owszem, czuje że kopie przed snem czy że się rusza ale nie tak żeby mi przeszkadzał [emoji846] koleżanka znowu mi pisze że jej ( różnica między nami około tygodnia ) dziecko tak kopie i tak się wierci że już jest cała obolała, nie może spać i się stresuje czy nie owinęło się pępowiną. Więc nasze dzieci mają całkowicie inne charaktery ;)
Przed ostatnią wizytą się stresowałam czy wszystko z małym okej, skoro taki spokojny. Na szczęście wszystko dobrze więc już się nie przejmuję tym że mój mały jest taki a inne dzieci inne :) Zresztą ponoć zachowanie w brzuchu mamy może wskazywać na właśnie charakterek po urodzeniu [emoji38] z tego by wynikało że będę mieć taką kluseczkę [emoji38]
Dzieki dziewczyny ! No to sie uspokoilam [emoji846]
 
Hej dziewczyny - mam pytanko, jak u Was wygladaja/wygladaly ruchy w ok. 32 tygodniu ciazy? Ja wlasnie jestem w 32+0, mala zaczela znowu fikac regularnie w brzuszki (chyba glosne tony w domu ja traumatyzowaly 🤦‍♀️), ale dzisiaj znalazlam taki filmik gdzie kobieta na tym etapie ciazy widzi juz bardzo wystajace ruchy 😳 u mnie to nawet nie jest podobne. Moze to kwestia tego ze lozysko jest w gornej, przedniej czesci macicy i reszty nie widze 😅 albo ona ma rzeczywiscie wyjatkowo „spektakularne” ruchy jak na ten czas?

U mnie też aż tak to nie wygląda 😂 Pewnie też kwestia grubości skóry na brzuchu, na filmiku widać, że jest cienka, pewnie dziewczyna miała płaski brzuch przed ciążą, ja miałam nieco bardziej tłuściutki, to bariera jest większa, ale generalnie jak mały się rusza widać, że brzuch się podnosi, a ja wtedy czuję takie jakby spięcie w brzuchu :)
 
reklama
Mój maluch dość regularnie wystawia różne części ciała. Tak spektakularnie jak na tym filmiku to rzadko, ale zdarza się, że górka jest spora ;) I zazwyczaj jak coś dotyka brzucha (np. leżą blisko przy poduszce ciążowej albo czytam coś na czytniku ebooków i opieram go o brzuch), to zazwyczaj mała próbuje to coś "skopać"
U mnie podobnie, wystarczy, że książka dotyka brzucha, a młoda za chwilę ją kopie😊
 
Do góry