reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja jak juz usne to śpię jak zabita, chyba, ze obudzi mnie skurcz lydek... Rano mnie tsk bolą bo są tak napięte.... Jakbyn juz kazdy mięsień miala zerwany... Na plusie okolo 4kg takze nie jest źle. Za tydzien wizyta u doktorka zobaczymy jak mala rośnie. I zdecydujemy co do porodu czy naturalnie czy cc.. Ja biore 3 podkłady na łóżko, mysle, ze więcej potzebnych mi nie będzie. I 2 paczki podpasek poporodowych. Nie będę wciskać do torby bo szkoda mi miejsca. Wloze w siatkę i na torbe 😁 ja mam nadzieje tylko, ze lekarz mnie nie polozy szybciej do szpitala... Bo tego psychicznie nie wytrzymam. Czuje tez, ze w styczniu wyląduje na porodowce. Dzisiaj 32+6 takze juz nie jest źle 😁😁😁 do kupienia zostala wanienka i fotelik 😁 w tym tygodniu juz na pewno wszystko spakuje i sie przygotuje 😁😂
 
reklama
U nas noce tez bezsenne, na plusie pewnie gdzieś od początku juz bedzie z 10 kilo. Były dni gdzie tez ciężko oddychać, teraz troche lżej. 33+6 ;) jedyne co to anemia w badaniach ciągnie się cały czas i potrafię się obudzić w nocy lub rano z wrażeniem "roztrzesianego" ciała. Jakby puls byl wysoki a wcale nie jest. I swedzi mnie skora całego ciała. Skircze w nocy i bóle podbrzusza zaczynają się pojawiać. Wczoraj kolo 18 zauważyłam duza ilość gęstego sluzu podbarwionego na różowo. Ale jak narazie się nic nie dzieje wiec czekam bo nie wiem co tj było :p ale obawiam się że do lutego tez nie dotrwam. U nas 1 ciaza wiec wszystko dosyć nowe
Moze szyjka ci sie juz skraca i rozwiera?? Albo czop odchodzi powoli. A gdzie Cie swędzi najbardziej??
 
Ja noce przesypiam prawie całe, jedynie wstaję raz do łazienki i dzisiaj się obudziłam bo złapał mnie skurcz łydki, ale za chwilę przeszło. W ciągu dnia mam bóle kręgosłupa jak za dużo jestem w ruchu a mało odpoczywam, ale leżenie na boku pomaga :)
Co do rzeczy do szpitala to chyba muszę zadzwonić tam gdzie chcę rodzić bo na stronie nie ma żadnej informacji o tym co trzrba ze sobą mieć a co ewentualnie daje szpital. Chociaż kojarzę że któraś tutaj też planuje rodzić w Żywcu w tym nowym Szpitalu, więc może coś wiesz i się podzielisz ? [emoji16]
Możliwe że ja bed rodzić w Żywcu albo w Bielsku. Do Żywca mam bliżej. Zależy gdzie będzie miejsce
 
Moze szyjka ci sie juz skraca i rozwiera?? Albo czop odchodzi powoli. A gdzie Cie swędzi najbardziej??
Właśnie nie wiem co to byl za epizod, jak narazie jednorazowy. Nic się przez noc nie działo. Narazie obserwuje bo od wieczora bola mnie mocno plecy nad pośladkami. Wiec albo mala się ustawia i dlatego ale coś się będzie działo. Zobaczymy. Swedzi mnie w sumie cala skora. Kostki stop, plecy, czasem dekolt. Ale opuchlizny itp nie ma więc tez nie wiem od czego to
 
Właśnie nie wiem co to byl za epizod, jak narazie jednorazowy. Nic się przez noc nie działo. Narazie obserwuje bo od wieczora bola mnie mocno plecy nad pośladkami. Wiec albo mala się ustawia i dlatego ale coś się będzie działo. Zobaczymy. Swedzi mnie w sumie cala skora. Kostki stop, plecy, czasem dekolt. Ale opuchlizny itp nie ma więc tez nie wiem od czego to
Może dopada cie cholestaza tak jak mnie.? Ale to bardziej swedza stopy i dlonie...
 
U nas dzisiaj mega ucisk na krok i pecherz. Dosłownie czuje jak mala rozpycha się w kroku ;P mam wrażenie że mala juz się uklada w kanal rodny. Mam nadzieje ze te plamienia nie pojawia się znowu
Masz już spakowaną walizkę do szpitala, bo z tego co piszesz od rana, to możesz ją potrzebować... albo to takie pierwsze delikatne sygnały, które się jeszcze trochę przeciągną😊
 
reklama
Masz już spakowaną walizkę do szpitala, bo z tego co piszesz od rana, to możesz ją potrzebować... albo to takie pierwsze delikatne sygnały, które się jeszcze trochę przeciągną😊
Walizka spakowana w połowie bo jakoś mnie tak natchnęło wczoraj rano. ;p jeszcze paru rzeczy mi brakuje. Mam wrażenie że to jeszcze za wczesnie chociaż jutro będzie skończony 34tc...
 
Do góry