reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny, jestem w 9tc. W zeszłym roku miałam poronienie zatrzymane. Dziś z samego rana zauważyłam zaróżowiony śluz. Bardzo się wystraszyłam. Później przez dzień go nie było i teraz znów się pojawił. Nie ma w nim strzępków krwi. Jest różowy.
Czy któraś z Was tak miała? Czy wszystko u Was było ok, czy to zwiastun najgorszego?
Jeszcze patrzyłam na kalendarz to jakoś teraz normalnie miałabym miesiączkę.
 
reklama
W okolicy okresu plamienia są normalne, ważne że nie jest to żywa krew. Ale jak się niepokoisz to jedz IP albo zadzwoń do swojego gin., bo stres nie jest wskazany.
Dziewczyny, jestem w 9tc. W zeszłym roku miałam poronienie zatrzymane. Dziś z samego rana zauważyłam zaróżowiony śluz. Bardzo się wystraszyłam. Później przez dzień go nie było i teraz znów się pojawił. Nie ma w nim strzępków krwi. Jest różowy.
Czy któraś z Was tak miała? Czy wszystko u Was było ok, czy to zwiastun najgorszego?
Jeszcze patrzyłam na kalendarz to jakoś teraz normalnie miałabym miesiączkę.
 
Dziewczyny, jestem w 9tc. W zeszłym roku miałam poronienie zatrzymane. Dziś z samego rana zauważyłam zaróżowiony śluz. Bardzo się wystraszyłam. Później przez dzień go nie było i teraz znów się pojawił. Nie ma w nim strzępków krwi. Jest różowy.
Czy któraś z Was tak miała? Czy wszystko u Was było ok, czy to zwiastun najgorszego?
Jeszcze patrzyłam na kalendarz to jakoś teraz normalnie miałabym miesiączkę.
Ja w okolicach okresu miałam czerwono-brązowe plamienie i ból brzucha, z dzidzią wszystko dobrze. Może skonsultuj to z lekarzem?
 
Ja dzisiaj mam dziwny dzień, jestem rozbita, płacząca, smutna, czuję się jak hipopotam. Do tego brak mi zupełnie energii, boli mnie głowa. Już też bym chciała bliskim powiedzieć o Bąbelku, bo robię się i okrągłejsza, i zachowuję się dziwnie. Dziwny coś czas dziś...
Też mam dziś gorszy dzień. Ledwo trzymam się na nogach. Placz też już dzisiaj był.. Moze jutro będzie lepiej??? Pocieszmy się że to normalne na tym etapie działania hormonów.
 
Też mam dziś gorszy dzień. Ledwo trzymam się na nogach. Placz też już dzisiaj był.. Moze jutro będzie lepiej??? Pocieszmy się że to normalne na tym etapie działania hormonów.
Mam nadzieję, że to norma, bo ja już dzisiaj ze sobą wytrzymać nie mogę. Ciągle mi źle i smutno, już by się ten dzień w sumie skoczyć mógł...
 
reklama
Do góry