reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A kiedy masz wizytę. Może zadzwoń do lekarza i powiedz że Cię mocno boli.
Nie bardzo mam gdzie zadzwonić, bo ostatnio byłam u losowej ginekolog, która wogóle nie zrobiła dobrego wrażenia. Mówiła, że jakby było krwawienie to na IP i nic więcej. Do gina którego wybrałam do prowadzenia ciąży idę pierwszy raz w środę.
 
reklama
Ja wizytę mam dopiero 31 lipca... Nie umiem się doczekać - jak każdej.
Do pracy w szkole tez nie wrócę przez najbliższe 2 lata. Teraz będę na L4 i nie zamierzam tego też tłumaczyć.... Sytuacja w każdym razie nie jest najweselsza, więc nie ryzykuję.
 
Rozumiem, dzięki za uświadomienie, jednak nie można dać się zwariować 😁 ja lubię jajko na miękko, a żółtko to dobre źródło żelaza, ja jem mało mięsa, bo jakoś mnie nie ciągnie także muszę jakoś inaczej uzupełniać te pierwiastki ☺️
 
Ja wizytę mam dopiero 31 lipca... Nie umiem się doczekać - jak każdej.
Do pracy w szkole tez nie wrócę przez najbliższe 2 lata. Teraz będę na L4 i nie zamierzam tego też tłumaczyć.... Sytuacja w każdym razie nie jest najweselsza, więc nie ryzykuję.

A ja mam 28.07 to będzie koniec I trym i nie mogę się już doczekać choć byłam w poniedziałek :)
L4 to Twoja sprawa i inni nie powinni się do tego wtrącać, robisz to co jest dla Ciebie i dziecka najlepsze.
 
reklama
Do góry