reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Bo obie formy są poprawne. Normalnie mówisz zwykle w którym tygodniu jesteś, a ile skończonych ważne jest bardziej dla medyków [emoji6]

Niestety nie, ale z przyjemnością wyniosła bym się nad morze, albo chociaż na tyle blisko, że można wsiąść w auto, przejechać trochę i pójść na spacer po plaży... [emoji305][emoji3553][emoji274]
Się rozmarzyłam...

Nie wiem jak Wy, ale ja już się chyba położę. Normalnie chodziłabym spać z kurami, a w nocy się rzucam i spać nie mogę
Ja szukam jakiejś miejscówki nad morzem gdzie nie ma pełno ludzi ale też nie daleko od Morza. Bo może byśmy skoczyli na kilka dni.
 
reklama
szukam jakiejś miejscówki nad morzem gdzie nie ma pełno ludzi ale też nie daleko od Morza. Bo może byśmy skoczyli na kilka dni. Może możesz coś polecić? ;)
Wiesz co, jesli chodzi o Trójmiasto, to już dużo turystów. W Gdansku starowka, w Sopocie molo i monciak, a w Gdyni jest gdzie pospacerowac, np bulwarem. Ja tu mieszkam, więc ciężko coś polecić przyjezdnemu. Na pewno mamy wszędzie dużo różnych knajp, gdzie dobrze zjesz (nie wiem jak z cenami w tym roku).
 
Wiesz co, jesli chodzi o Trójmiasto, to już dużo turystów. W Gdansku starowka, w Sopocie molo i monciak, a w Gdyni jest gdzie pospacerowac, np bulwarem. Ja tu mieszkam, więc ciężko coś polecić przyjezdnemu. Na pewno mamy wszędzie dużo różnych knajp, gdzie dobrze zjesz (nie wiem jak z cenami w tym roku).
No właśnie chciałabym ominąć trojmiasto. Tak samo odpada np Mielno. Dzięki będę szukać :)
 
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć do was? Dziś właśnie zrobiłam test bo spóźnia mi się parę dni miesiączka i test wyszedł z 2kreskami w tym jedna blada mam zamiar powtórzyć test za parę dni i w przyszłym tygodniu A później umówić się do lekarza.
Jestem po poronieniu w 8tyg. W tym roku poronilam w kwietniu.
20200626_211006.jpeg
 
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć do was? Dziś właśnie zrobiłam test bo spóźnia mi się parę dni miesiączka i test wyszedł z 2kreskami w tym jedna blada mam zamiar powtórzyć test za parę dni i w przyszłym tygodniu A później umówić się do lekarza.
Jestem po poronieniu w 8tyg. W tym roku poronilam w kwietniu.Zobacz załącznik 1139704
Witamy ;) napisz coś jeszcze o sobie ;)
 
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć do was? Dziś właśnie zrobiłam test bo spóźnia mi się parę dni miesiączka i test wyszedł z 2kreskami w tym jedna blada mam zamiar powtórzyć test za parę dni i w przyszłym tygodniu A później umówić się do lekarza.
Jestem po poronieniu w 8tyg. W tym roku poronilam w kwietniu.Zobacz załącznik 1139704
Witamy :)
Tym razem na pewno nam się uda! :)
 
reklama
Do góry