reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja mam 31 lat.
Byłam na wizycie 6+1 i w poprzedniej ciąży było a pięknie widać zarodek i serduszko, a teraz ciąża kilka dni młodsza i właśnie siedzę w gabinecie, bo dzisiaj mam kontrolne USG, żebym się nie denerwowała. Żeby było miło mam taki mdłości, że czuję się jak na rollercosterze, a nawet gorzej 🤢 super, że nas coraz więcej
Daj znać jak będziesz już po ❤️
 
reklama
Chyba jesteśmy jedyne, pozostałe dziewczyny już bardziej doświadczone 😅
Oj taaaak, śmiałam się nawet dzisiaj z moim lekarzem, że o ile w pierwszej ciąży dolegliwości nie miałam żadnych, poza zgagą, ale to już na późniejszym etapie, tak teraz wszystko co tylko można 😉 także tego, doświadczenie doświadczeniem 😊
To moja druga ciąża
 
reklama
Do góry