reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Cześć. Tak was czytam od kilku dni i postanowiłam się odezwać :)
Obecnie jestem w 24 dc, postanowiłam zrobić test w piątek czyli w 27dc. Cykle mam nieregularne między 21 a 28 :/ jednak jako, że mam dwóch synów, a w ciąży byłam już 3 razy, śmiem twierdzić, że nam się udało ;) jakieś 7 dni od dnia zabawy zaczęły boleć mnie jajniki i podbrzusze. Od 2 dni mam śladowej ilosci brązowe upławy, ból w podbrzuszu jak na @ oraz lekkie rozpieranie w piersiach. Śpię praktycznie na stojąco a moja zdolnosc koncentracji wyłaczyła sie kilka dni temu. Do lekarza umówiłam się mimo wszystko na drugi tydzień lipca. Teraz tylko dotrwać do piątku.
Witaj! Też mam śladowe ilości takich uplawów i nie wiem czy to dobrze czy źle. Na wizytę się jeszcze nie umawiałam. Dzisiaj u mnie 4t6d
 
reklama
U mnie TP wychodzi na 26.02 wg aplikacji. Mój narzeczony jest z lutego fajnie by było zrobić prezent na urodziny. Jadę dzisiaj do giną bo nie dostałam skierowania na betę . Cykle mam 28-29 dni ale miałam potwierdzona owulację monitoringiem 1.06 i czułam że to może być to;)
U mnie TP na 24 luty. To będziemy mniej więcej w tym samym czasie rodzić, przynajmniej mam taką nadzieję
 
W pierwszej ciąży leciałam od razu do lekarza co skutkowało większym stresem bo nigdy nic nie było widać .... Teraz jeśli faktycznie @ nie przyjdzie, spokojnie poczekam do 8 tygodnia. Podobno plemienia czy upławy są normalne, ale nie miałam ich w poprzednich ciążach lub nie pamiętam bo rodziłam młodsze dziecko 7 lat temu.
 
W pierwszej ciąży leciałam od razu do lekarza co skutkowało większym stresem bo nigdy nic nie było widać .... Teraz jeśli faktycznie @ nie przyjdzie, spokojnie poczekam do 8 tygodnia. Podobno plemienia czy upławy są normalne, ale nie miałam ich w poprzednich ciążach lub nie pamiętam bo rodziłam młodsze dziecko 7 lat temu.
No właśnie ja też już nie pamiętam pierwszej ciąży, napewno nie miałam tyłu objawów jak teraz, oprócz wstrętu do zapachu lawendy. Gdyby nie rosnący brzuch i usg to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem. Całe 9 mcy bez stresu, głupich myśli i objawów. Ale wtedy to miałam 26 lat to się człowiek zbytnio nie wczuwał. A teraz to jakaś masakra. Zamiast się cieszyć to tylko obawa czy wszystko będzie dobrze i wyszukiwanie problemów nawet jak ich nie ma. Ciężki ten los cieżarnych😉
 
To prawda .... były 2 kreski i heja. A teraz .... myślenie, przeliczanie, dopatrywanie się objawów :D kusi mnie aby jednak rano zrobić test ;)
 
Byłam 😁 widać pęcherzyk ciążowy, 5 tydzień, oczywiście już seria badań, dobrze, że chociaż nie muszę odstawić córki od piersi
hej, byłam dzisiaj również, drugi raz. tez 5 tydzień :) mialam baaaaaaaaardzo pozno owulacje. ponad 2 tygodnie mlodsza ciaza wzgledem OM, ale prawidlowy przyrost pęcherzyka, więc się uspokoiłam :)
 
hej, byłam dzisiaj również, drugi raz. tez 5 tydzień :) mialam baaaaaaaaardzo pozno owulacje. ponad 2 tygodnie mlodsza ciaza wzgledem OM, ale prawidlowy przyrost pęcherzyka, więc się uspokoiłam :)
Czyli jesli ostatnia miesiączkę mialam 12.05 ale dni płodne 31.05 to jak to liczyć? Jaki jest wiek ciąży?
 
reklama
Do góry