reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hej dziewczyny, wygląda na to że zostanę mamą w lutym :) Ostatnia miesiączka 12 maja, jestem pewna ze 31 maja sie udało, dwa testy robione w sobotę mówią że jest ciąża! Ginekolog umowiony na 25 czerwca. Nasze starania były długie i praktycznie lekarze nie dawali szans na ciąże naturalnie, radzili od razu in vitro, bo nawet inseminacja była dla nas kiepską metoda. A tu taka niespodzianka! Jestem taka szczęśliwa choć bardzo się boję. Jestem przerażona co będzie dalej, mam nadzieję, że wszystko sie wyjaśni juz 25. Myślicie ze bedzie szansa zobaczyć bijace serduszko?
Gratulacje 🥰
 
reklama
Hej dziewczyny, wygląda na to że zostanę mamą w lutym :) Ostatnia miesiączka 12 maja, jestem pewna ze 31 maja sie udało, dwa testy robione w sobotę mówią że jest ciąża! Ginekolog umowiony na 25 czerwca. Nasze starania były długie i praktycznie lekarze nie dawali szans na ciąże naturalnie, radzili od razu in vitro, bo nawet inseminacja była dla nas kiepską metoda. A tu taka niespodzianka! Jestem taka szczęśliwa choć bardzo się boję. Jestem przerażona co będzie dalej, mam nadzieję, że wszystko sie wyjaśni juz 25. Myślicie ze bedzie szansa zobaczyć bijace serduszko?
ja zobaczyłam serduszko w 5+5
 
Jak tam Wasze objawy dziewczyny?
Ja mam wyłącznie ból piersi, miałam też przez trzy dni tak, że cały czas chciało mi się siku, ale ten objaw zniknął i nie wiem czy powinnam sie teraz martwić... Może być tak, że objawy będą również znikać? To moja pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie nowe.
 
Cześć i ja dołączam do lutowych mamusiek:) jestem e 26 DC ale już w piątek zrobiłam 2 testy ciążowe oba pozytywne i w sobotę beta wynik 86 (11 dpo). W grudniu zeszłego roku poroniłam więc teraz milion myśli w głowie. Oszczędzam się jak mogę i czekam na wizytę 26.06. trzymam kciuki mamuśki!!!! Z objawów to poki co piekące piersi i uczucie jakby miał przyjść okres ale czytałam że to macica się powiększa. A jak u Was? I jeszcze niestety nudności czasami
 
Cześć i ja dołączam do lutowych mamusiek:) jestem e 26 DC ale już w piątek zrobiłam 2 testy ciążowe oba pozytywne i w sobotę beta wynik 86 (11 dpo). W grudniu zeszłego roku poroniłam więc teraz milion myśli w głowie. Oszczędzam się jak mogę i czekam na wizytę 26.06. trzymam kciuki mamuśki!!!! Z objawów to poki co piekące piersi i uczucie jakby miał przyjść okres ale czytałam że to macica się powiększa. A jak u Was? I jeszcze niestety nudności czasami
Witamy.
Cześć i ja dołączam do lutowych mamusiek:) jestem e 26 DC ale już w piątek zrobiłam 2 testy ciążowe oba pozytywne i w sobotę beta wynik 86 (11 dpo). W grudniu zeszłego roku poroniłam więc teraz milion myśli w głowie. Oszczędzam się jak mogę i czekam na wizytę 26.06. trzymam kciuki mamuśki!!!! Z objawów to poki co piekące piersi i uczucie jakby miał przyjść okres ale czytałam że to macica się powiększa. A jak u Was? I jeszcze niestety nudności czasami
Hej witamy! Ja jestem w 25 dc i też w piątek testowałam dwa razy. Wczorajsza beta 78,80,a jutro powtarzam. Jak długie masz cykle bo ja różnie od 25 do 28. I na kiedy Ci termin wychodzi? U mnie 24 luty.
 
Dziewczyny dzisiaj zauważyłam, że mi strasznie przeszkadza zapach płynu do płukania, a taki był ładny jak go kupowałam. W pierwszej ciąży nie mogłam znieść zapachu lawendy. A jak u Was z zapachami?
 
reklama
Witamy.

Hej witamy! Ja jestem w 25 dc i też w piątek testowałam dwa razy. Wczorajsza beta 78,80,a jutro powtarzam. Jak długie masz cykle bo ja różnie od 25 do 28. I na kiedy Ci termin wychodzi? U mnie 24 luty.
U mnie TP wychodzi na 26.02 wg aplikacji. Mój narzeczony jest z lutego fajnie by było zrobić prezent na urodziny. Jadę dzisiaj do giną bo nie dostałam skierowania na betę . Cykle mam 28-29 dni ale miałam potwierdzona owulację monitoringiem 1.06 i czułam że to może być to;)
 
Do góry