reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Płaczki, luźne kupy, więcej pobudek w nocy i ogólne rozdrażnienie :) ale wychodziły trzy na raz :)
Mi się wydaje, że teraz trójki u nas idą, jest katar i płaczki przez pół dnia🥴 No i po piersiach czuję, że trochę mocniej zagryza, noce ostatnio z pobudkami.
U nas ząbkowanie idzie gładko, ale przy 3, 4 i teraz przy 5 ma czerwone policzki (ciężko dojrzeć, czy coś idzie, ale po tych polikach właśnie myślę, że idą 5), do tego może trochę bardziej marudny jest. A u Lenki się coś niepokojącego dzieje?
U nas właśnie katar też się pojawił, mamoza i też luźne kupki.
Jeszcze na policzkach wyszły jej czerwone plamy, nieduże. W aptece pani stwierdziła, że to AZS.
 

Załączniki

  • IMG_20220905_070654.jpg
    IMG_20220905_070654.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 107
reklama
U nas właśnie katar też się pojawił, mamoza i też luźne kupki.
Jeszcze na policzkach wyszły jej czerwone plamy, nieduże. W aptece pani stwierdziła, że to AZS.
U nas przy każdym zębie takie plamy. Teraz wybijają się dolne 3 ki i tez takie poliki. Nic jesc nie chce 😥wykończy mnie Hanka śmietanka 😂
 
A u nas pierwszy żłobkowy glut i moja pierwsza opieka 😳 Całe szczęście nic poważnego, ale nie chciałam go puszczać do żłobka w takim stanie, żeby się nie rozwinęło, w środę już każdy wraca do swojej placówki 😂 I mamy nawet postęp w nebulizacji, bo dzisiaj zaczął sobie przykładać maskę do buźki, ale ile bajek się przez to naogląda, jak nigdy 😳😂 no i po katarku na uspokojenie też czasem trzeba 🤷
 
Czy u któregoś z dzieciaków wyszła kiedyś wysypka po Cebionie? U nas pełno czerwonych, ciepłych placów: na karku, pod pachami, plecy, okolica pieluchy, głównie w pachwinach, koło pępka, ale raczej nieswędząca. Nie wiem z czym to wiązać, jedynie na ulotce Cebionu podają pojedyncze przypadki reakcji skórnej. Tylko u nas nic się nigdy nie działo, żadnej wysypki na nic, żadnej alergii, a tu na witaminę C? Rozważam jeszcze, że to od infekcji, ale tak jakoś dziwnie pierwsze plamy kilka godzin po podaniu Cebionu wyszły.
 
Czy u któregoś z dzieciaków wyszła kiedyś wysypka po Cebionie? U nas pełno czerwonych, ciepłych placów: na karku, pod pachami, plecy, okolica pieluchy, głównie w pachwinach, koło pępka, ale raczej nieswędząca. Nie wiem z czym to wiązać, jedynie na ulotce Cebionu podają pojedyncze przypadki reakcji skórnej. Tylko u nas nic się nigdy nie działo, żadnej wysypki na nic, żadnej alergii, a tu na witaminę C? Rozważam jeszcze, że to od infekcji, ale tak jakoś dziwnie pierwsze plamy kilka godzin po podaniu Cebionu wyszły.
Wirusy powodują setki różnych wysypek, raczej na to bym stawiała
 
reklama
Wirusy powodują setki różnych wysypek, raczej na to bym stawiała
No tylko, że w sumie katar ma już od 3 dni lekko, tyle, że dzisiaj zaostrzenie infekcji no ale dziwne, że od rana nic nie było, dopiero kilka godzin po tym leku zaczęło wychodzić. Najważniejsze, żeby to nie było nic groźnego, bo ja już panikuję.
 
Do góry