reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hania ma kryzys. Jutro wracam do pracy a ona jednak niani nie lubi 😂😂
Wracasz do swojej poprzedniej pracy?
Ps. Nie bylo niani przez tydzien i nie jestem w stanie Was nadrobic, bo wszystko zarasta w chacie jak jestesmy kompletnie sami bo maz w Stanach obecnie. A do tego Mlody ma jakies jazdy w nocy i budzi sie z rykiem po okolo 2 godzinach snu i juz sie nie da odlozyc-wiec mam na wszystko tylko 2 godziny, bo przy nim nic nadal nie da sie zrobic.
 
reklama
Wracasz do swojej poprzedniej pracy?
Ps. Nie bylo niani przez tydzien i nie jestem w stanie Was nadrobic, bo wszystko zarasta w chacie jak jestesmy kompletnie sami bo maz w Stanach obecnie. A do tego Mlody ma jakies jazdy w nocy i budzi sie z rykiem po okolo 2 godzinach snu i juz sie nie da odlozyc-wiec mam na wszystko tylko 2 godziny, bo przy nim nic nadal nie da sie zrobic.
U nas póki co dwie pobudki w nocy, ale w dzień też nic zrobić nie mogę🤪
 
Hania ma kryzys. Jutro wracam do pracy a ona jednak niani nie lubi 😂😂
A ja dziś pierwszy dzień w pracy, a Czaruś dał popalić mojej mamie 🙈 Ale w końcu na horyzoncie pojawiły się trójki, więc może będzie lepiej. Mam tylko problem, że trzeba go rano budzić i potem właśnie jest taki marudny, na drzemkę mu ciężko zasnąć. Dzisiaj położyliśmy go chwilę po 20, może jutro sam wstanie koło 7 😂 Rolet już nie zasłaniam, słońce wali po oczach, moje budziki wyją a ten tylko zmienia bok 😂
 
Wracasz do swojej poprzedniej pracy?
Ps. Nie bylo niani przez tydzien i nie jestem w stanie Was nadrobic, bo wszystko zarasta w chacie jak jestesmy kompletnie sami bo maz w Stanach obecnie. A do tego Mlody ma jakies jazdy w nocy i budzi sie z rykiem po okolo 2 godzinach snu i juz sie nie da odlozyc-wiec mam na wszystko tylko 2 godziny, bo przy nim nic nadal nie da sie zrobic.
Tak wracam do poprzedniej pracy. I szukam dalej. Nie chcę mieć takiej przerwy długiej.. Zle sie czuje jak nie mam,, swoich,, pieniędzy. Będę szukać poprostu dalej. A hania placze na początku, i jesc nie chce od niej No ale niestety musi się ogarnąć. Jutro wracam i powiem wam, że dzwoni kolezanka i mowi ze każdy gada pyta czy to ja wracam😂😂 i że mam być miła, bo słyszały o mnie,, wiele,, 😂😂 tak mi się śmiać chciało serio 😂 to, że lubię porządek i nie lubię kłamstw i mowie prawdę to źle 😂 ohhh znowu się zacznie wszystko 😂
 
A ja dziś pierwszy dzień w pracy, a Czaruś dał popalić mojej mamie 🙈 Ale w końcu na horyzoncie pojawiły się trójki, więc może będzie lepiej. Mam tylko problem, że trzeba go rano budzić i potem właśnie jest taki marudny, na drzemkę mu ciężko zasnąć. Dzisiaj położyliśmy go chwilę po 20, może jutro sam wstanie koło 7 😂 Rolet już nie zasłaniam, słońce wali po oczach, moje budziki wyją a ten tylko zmienia bok 😂
Jak tam Czaruś daje radę?:) A w pracy jak?
 
@Tola90 staraaaa teraz właśnie mnie uderzyło, że chyba rano mój Filip bawił się na placu zabaw obok Twojej Sary???? Była z tatą??? Jakaś znajoma mi się wydawała i aż wróciłam do jakiegoś zdjęcia, które wysłałaś no i ewidentnie to ona była 😂😂 Filip chciał okraść wasz wózek, wyciągnąć rzeczy z koszyka na dole, nie pozwoliłam mu, wściekł się i poszliśmy 😂😂
 
Jak tam Czaruś daje radę?:) A w pracy jak?
Czaruś dobrze, ale dopiero jak się wyśpi 🙈 Z rana u mojej mamy awantura, a po drzemce radosny i chętny do zabawy, tyle, że wtedy to ja już od jakiegoś czasu jestem i czekam, a jeszcze obiadek musi zjeść 😂 A w pracy jak to w pracy, szału nie ma, póki co to w sumie takie nudy, że jestem bardziej zmęczona niż przy Czarku, ale jutro ma się trochę ruszyć, no i sporo zmian.
 
reklama
Do góry