reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Cześć wszystkim ;)
Ja siedzę już 3 tygodnie w izolacji z powodu covida... przepadła mi wizyta tydzień temu w poniedziałek u ginekologa, ale na szczęście 3 tygodnie temu miałam prenatalne, tak to bym już była 5 tygodni praktycznie bez żadnego podglądu co u dzidziusia :) dzisiaj 15+0 tc :) mam nadzieję że szybko mnie stąd wypuszczą :)
 
Cześć wszystkim ;)
Ja siedzę już 3 tygodnie w izolacji z powodu covida... przepadła mi wizyta tydzień temu w poniedziałek u ginekologa, ale na szczęście 3 tygodnie temu miałam prenatalne, tak to bym już była 5 tygodni praktycznie bez żadnego podglądu co u dzidziusia :) dzisiaj 15+0 tc :) mam nadzieję że szybko mnie stąd wypuszczą :)
Czemu aż 3 tygodnie? :)
 
Jestem chora, więc jestem w izolacji a nie kwarantannie, muszę siedzieć aż nie wyjdą mi 2 negatywne testy... dzisiaj po 3 tygodniach byłam na pierwszym i czekam na wynik :)
Kurde ta kwarantanna jest najgorsza, ja właśnie się tego obawiam, że w razie czego pozbawi mnie dostępu do lekarza
 
Cześć wszystkim ;)
Ja siedzę już 3 tygodnie w izolacji z powodu covida... przepadła mi wizyta tydzień temu w poniedziałek u ginekologa, ale na szczęście 3 tygodnie temu miałam prenatalne, tak to bym już była 5 tygodni praktycznie bez żadnego podglądu co u dzidziusia :) dzisiaj 15+0 tc :) mam nadzieję że szybko mnie stąd wypuszczą :)
Ile się czeka na wynik? Wszystkie te testy robisz prywatnie czy sanepid?
A tak w ogóle to jak Ci upłynęło ale to siedzenie w domu?
 
Ogólnie pierwszy test 3 tygodnie temu pojechałam zrobić prywatnie ( akurat do Krakowa). W ten sam dzień miałam wyniki ok 22, z tym że robiłam w prywatnym laboratorium, nie na szpitalu. Na drugi dzień pojechałam już karetką z mężem na wywiad, jemu pobrali wtedy wymaz i na drugi dzień miał wynik. Teraz już się umawialiśmy do punktu pobrań że szpitala ( powinniśmy przez sanepid ale u nas sanepid ma nas gdzieś ;) ). Mam nadzieję że jutro będą wyniki.
Jestem z mężem w izolacji więc nie jest tak źle. Pierwszy tydzień był kiepski, miałam chore zatoki i ogólnie byliśmy osłabieni, więc praktycznie lezelismy całymi dniami... Ale te 2 tygodnie już jest spoko ;) wciagnęłam się w rozwiązywanie krzyżówek [emoji16]
Ile się czeka na wynik? Wszystkie te testy robisz prywatnie czy sanepid?
A tak w ogóle to jak Ci upłynęło ale to siedzenie w domu?
 
reklama
Cześć wszystkim ;)
Ja siedzę już 3 tygodnie w izolacji z powodu covida... przepadła mi wizyta tydzień temu w poniedziałek u ginekologa, ale na szczęście 3 tygodnie temu miałam prenatalne, tak to bym już była 5 tygodni praktycznie bez żadnego podglądu co u dzidziusia :) dzisiaj 15+0 tc :) mam nadzieję że szybko mnie stąd wypuszczą :)
To ile jeszcze musisz siedziec 2tyg ponoc die siedzi😊
 
Do góry