reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja w tym roku z prezentami szybko ogarnęłam. Ja dzis cały dzień gotuję... Ale to obiad to coś. Takze gotowanie przy dzieciach jest ciężkie. Nie wiem jak zrobię roczek 😥
Tak apropo sałatki z kurczakiem i ryżem który masz robić. Kurczaka smażysz w jakiejś przyprawie czy gotujesz? Też chce zrobić, ale właśnie nie wiem co z kurczakiem. Niby wszędzie jest że smażony w przyprawie gyros ale wydaje mi się że chyba powinien być gotowany
 
Tak apropo sałatki z kurczakiem i ryżem który masz robić. Kurczaka smażysz w jakiejś przyprawie czy gotujesz? Też chce zrobić, ale właśnie nie wiem co z kurczakiem. Niby wszędzie jest że smażony w przyprawie gyros ale wydaje mi się że chyba powinien być gotowany
Ja smażę. Nie przepadam za gotowanym kurczakiem. Dla mnie byłoby bez smaku
 
Tak apropo sałatki z kurczakiem i ryżem który masz robić. Kurczaka smażysz w jakiejś przyprawie czy gotujesz? Też chce zrobić, ale właśnie nie wiem co z kurczakiem. Niby wszędzie jest że smażony w przyprawie gyros ale wydaje mi się że chyba powinien być gotowany
Ja też zawsze smażę z przyprawą do kurczaka sumie dajesz jaką chcesz
 
reklama
Jej chyba na oddział covidowy nie wezmą, bo ona ma badania pod kierunkiem głowy. Mam nadzieję, że nie trafi na covidowy.
Ale pisałaś że test pozytywny no to nie ma innego wyjścia jak na covidowy. Chyba, że w szpitalu na oddziale na jaki powinna trafić jest wydzielona sekcja dla pacjentów z covidem :( ogólnie masakra. Teraz są ciężkie czasy dla słabszych, starszych, ubogich i wielu innych ludzi.
 
Do góry