reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Cześć dziewczyny.
Jestem tu nowa ale czytam Was od samego początku :) Gratuluje wszystkim mamusiom i życzę nam wszystkim żebyśmy przetrwały do końca ! :D
U nas w tej chwili 13+4, niestety wcześniej się nie odzywałam ponieważ pierwszy czas dał mi się bardzo we znaki. ( wymioty od 6 tygodnia codziennie, mdłości, złe wyniki badań, anemia, odwodnienie itd.). Dopiero koło 11-12 tygodnia zaczęło powoli mijać więc teraz powoli dochodzimy do siebie.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy po USG w 13 tygodniu. Maleństwo pięknie rośnie, wszystkie parametry są ok, płci nie dało się jeszcze ustalić. Doktor powiedziała, że wszystko jest w porządku :) jednak w USG w opisie jest adnotacja "Łożysko zbyt nisko, do obserwacji". Czy któraś z Was miała, jest się czym martwić ? Wizyta dopiero za 2 tygodnie.
 
Cześć dziewczyny.
Jestem tu nowa ale czytam Was od samego początku :) Gratuluje wszystkim mamusiom i życzę nam wszystkim żebyśmy przetrwały do końca ! :D
U nas w tej chwili 13+4, niestety wcześniej się nie odzywałam ponieważ pierwszy czas dał mi się bardzo we znaki. ( wymioty od 6 tygodnia codziennie, mdłości, złe wyniki badań, anemia, odwodnienie itd.). Dopiero koło 11-12 tygodnia zaczęło powoli mijać więc teraz powoli dochodzimy do siebie.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy po USG w 13 tygodniu. Maleństwo pięknie rośnie, wszystkie parametry są ok, płci nie dało się jeszcze ustalić. Doktor powiedziała, że wszystko jest w porządku :) jednak w USG w opisie jest adnotacja "Łożysko zbyt nisko, do obserwacji". Czy któraś z Was miała, jest się czym martwić ? Wizyta dopiero za 2 tygodnie.
Hej, jestem tutaj nowa 🙂 U mnie łożysko również nisko - zalecenia nie przemęczać się, jak najwięcej leżeć, odpoczywać. Tydzień temu miałam krwawienie i pobyt w szpitalu - zalecenia nospa + luteina, plamienie miałam wcześniej, więc Luteinę brałam już od 6 tygodnia, teraz mamy 13.
 
reklama
Witam Was Mamuśki ! ❤️
Termin na 10.02.21, na ten moment 13+6 :)
W domku kochana 3 latka 🌸
Czy któraś z Was w tym tygodniu boryka się jeszcze z mdłościami? Z córką zniknęły w 12tc, a teraz nadal trwają. Ciężko na codzień funkcjonować w tym stanie 😩
 
Do góry