reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Jeny, ale ja jej absolutnie nie wybudzam, bo następnego dnia do pracy idę, ona niestety sama 1-3 razy się budzi🤷‍♀️😂🧐🤣😥
Raaaany 😢😢😢 no moja niestety wiecej 😤😳 ale ja nie wstaje do pracy.

A pamietam jak myslalam „aaa spoko, nocki nieprzespane… da sie przezyc” 🤣 a po 9 miesiacach to mam ochote sobie w leb strzelic 😂 „little did you know, John Snow” 🤣

No ale tak jak posalysmy - najwazniejsze ze dziecko zdrowe ❤️ Wszystko inne moge wziac na klate 🏋️‍♀️
 
reklama
Upiekłam pizzerinki jak młody poszedł spać. Zezarlam cztery i pół 😓😓😓😓 zapilam karmi i mam bęben pełny, a powiem wam, że mam ochotę wypić drugie 😓😓 od tego karmienia piersią to chyba mi się zrobiło 5 żołądków jak u krowy.
Ostatnio poszłam kupiłam dwie kremówki, jedna dla siebie, druga dla faceta. Zjadłam jedna, on miał późno wrócić to zostawiłam w lodówce druga. Po godzinie zjadłam też druga bo nie mogłam się powstrzymać 😕
Hahaha ja czasami robie podobnie. Kupuje dla siebie i męża a zjadam obie rzeczy sama 😈🤣
 
Raaaany 😢😢😢 no moja niestety wiecej 😤😳 ale ja nie wstaje do pracy.

A pamietam jak myslalam „aaa spoko, nocki nieprzespane… da sie przezyc” 🤣 a po 9 miesiacach to mam ochote sobie w leb strzelic 😂 „little did you know, John Snow” 🤣

No ale tak jak posalysmy - najwazniejsze ze dziecko zdrowe ❤️ Wszystko inne moge wziac na klate 🏋️‍♀️
Ja już tak się przyzwyczaiłam do spania 5 h😂że teraz wszyscy spia a ja oglądam serial 😂😂
 
My też myslimy o emigracji. Stary bada teren w swoim zawodzie. Teraz słuchamy angielskiego 😂 bo już zapomnieliśmy 😂pozniej niemiecki 😂i może pora wyjechac. Kolega męża pracuje na dominkanie (ten sam zawód) a zarabia takie pieniądze, że aż żal tu siedziec 😂
U mnie angielski git, jestem dwujęzyczna. zaczęłam się uczyc holenderskiego (tam chcielibyśmy raczej wyjechać), ale okropny jezyk dla mnie bo nie lubię francuskiego - mam traumę z liceum, a w Holandii mają z frencza wiele naleciałości 😓😓😓😓 rozumiem trochę po francusku, ale sama nie gadam. Chciałabym się już uczyć stricte pod wyjazd... A że na razie nie mamy konkretnego planu to jakoś nie mogę się do tego zebrac
 
U mnie angielski git, jestem dwujęzyczna. zaczęłam się uczyc holenderskiego (tam chcielibyśmy raczej wyjechać), ale okropny jezyk dla mnie bo nie lubię francuskiego - mam traumę z liceum, a w Holandii mają z frencza wiele naleciałości 😓😓😓😓 rozumiem trochę po francusku, ale sama nie gadam. Chciałabym się już uczyć stricte pod wyjazd... A że na razie nie mamy konkretnego planu to jakoś nie mogę się do tego zebrac
My zaczęliśmy słuchać jakiś spotifow, żeby się o słuchać znowu 😂. Super, że tak ogarniasz angielski! Zazdroszczę! Ja chociaz siedziałam ponad pol roku w Anglia to wstydzę się. Z reszta u mnie ciezko z językami. No ale trzeba się uczyć i być przygotowanym na wszystko
 
reklama
Do góry