reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

O ja jutro mam 12+2, wiesz co mi od początku intuicja podpowiada dziewczynkę, ale babcia czarownica rodziny mówi, że chłopak! Więc zobaczymy, która dostanie tytuł wiedźmy roku [emoji23] Ważne, żeby było zdrowe
Dziękuję! [emoji3526][emoji3526]
12+4, ja od początku chciałam chłopca ale później coś mi instynkt podpowiadał, że będzie jednak dziewczynka :D ale jak widać zawiódł. A Ty bardziej za chłopcem czy dziewczynka? [emoji4]
Zresztą najważniejsze aby zdrowe!
 
reklama
Heej :)
Ja już po 3D i na szczęście wszystko dobrze. Lekarz powiedział, że chłopiec. :O nie sądziłam, że tak szybko można zobaczyc.
Ktoś wcześniej pytał o magnez, mi gin kazał grać 3x1 Magne B6.
Gratuluję synia :) ponoć jak chłopiec to lek szybciej widzi, przypomnij mi w którym tygodniu jesteś?
 
@Honest11 gratuluję synka👶🥰

Ja dzisiaj czekałam na cotygodniowe wyniki badań krwi od immunologa i pomimo, że stan zapalny w organizmie jest to tolerancja ciąży się ciut zwiększyła 😍 troszkę mi lżej i mogę spokojnie pójść spać.

Dzisiaj śniły mi się badania prenatalne i doktor powiedział, że jedno dziecko to na pewno chłopak ☺️ przy drugim się obudziłam i nie wiem😂

Dobrej nocy dla wszystkich🌛
 
Heej :)
Ja już po 3D i na szczęście wszystko dobrze. Lekarz powiedział, że chłopiec. :O nie sądziłam, że tak szybko można zobaczyc.
Ktoś wcześniej pytał o magnez, mi gin kazał grać 3x1 Magne B6.
Gratuluję synka :)

Mąż chciałby dziewczynkę :) Ja coś czuję, że będzie chłopiec :) chociaż tak naprawdę nie robi nam to wielkiej różnicy, ot zwykła ciekawość :) Chociaż dziewczynka też by mnie bardzo uszczęśliwiła :) najważniejsze, żeby ciąża przebiegła spokojnie i dzieciątko było zdrowe :)
 
reklama
Oby zdrowe 😊 w pierwszej ciąży tak nie miałam, a teraz jestem trochę ciekawa jakiej płci jest mój lokator 😊 zaraz lecimy na USG, wyniki już czekają na miejscu. Zobaczymy co doktorek ma nam do powiedzenia 😉
 
Do góry