reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Obserwuję symptomy, najczęściej zaczyna się migotanie obrazu w zewnętrznym konciku oka, wtedy appap i czekam na rozwój.. Niestety bywa różnie, wtedy tylko ciemny pokój, okład na czoło i cierpliwie czekać [emoji19]
Oj, doskonale znam ten ból. Też miewam migreny. Na razie w tej ciąży tfu tfu obyło się bez...
Przepraszam że nie pisałam wcześniej ale musiałam się wyłączyć. Szykuje się właśnie do szpitala bo mam skierowanie na zabieg. Dzisiaj badania a jutro zabieg
Przykro mi :(


Ja dzisiaj robiłam badania. Na szczęście udało mi się przeżyć i nie zemdleć nigdzie [emoji14] Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie jak należy :)
 
@Brrrownie ja też dziś rano na badaniach byłam. Tyle tej krwi mi pobrali że szok 😲
W aucie już musiałam bułkę zjeść bo bym do domu nie dojechała 🙂
Oby wszystko było dobrze 👍
 
@Brrrownie ja też dziś rano na badaniach byłam. Tyle tej krwi mi pobrali że szok 😲
W aucie już musiałam bułkę zjeść bo bym do domu nie dojechała 🙂
Oby wszystko było dobrze 👍
Ja też po badaniach krwi musiałam szybko zjeść bułe, bo masakra była ze mną 😔
A wyniki mam takie w miarę jutro się okaże..

To trzymam kciuki za Wasze badania dziewczyny 😊
 
Sporo, sporo. Za jakiś czas znów będzie powtórka dużego pakietu badań 🙂
Suplementujecie magnez? Od wczoraj mnie męczą objawy braku magnezu 😡
 
Dziewczyny na pewno będzie dobrze 👍
Ja też po badaniach krwi musiałam szybko zjeść bułe, bo masakra była ze mną 😔
A wyniki mam takie w miarę jutro się okaże..

To trzymam kciuki za Wasze badania dziewczyny 😊
Dzięki 🙂 musi być dobrze 🙂


Sporo, sporo. Za jakiś czas znów będzie powtórka dużego pakietu badań 🙂
Suplementujecie magnez? Od wczoraj mnie męczą objawy braku magnezu 😡
Biorę Magne B6 forte.
 
reklama
Sporo, sporo. Za jakiś czas znów będzie powtórka dużego pakietu badań [emoji846]
Suplementujecie magnez? Od wczoraj mnie męczą objawy braku magnezu [emoji35]
Biorę. Mój gin mówił, że suplementacja nie zaszkodzi. Ogólnie dużo ludzi miewa niedobory magnezu a w ciąży tym bardziej :)
 
Do góry