reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Cześć dziewczyny ;) Moja Fasolka ma być z nami 11. lutego, jak na razie. Do ginekologa chodzę prywatnie, na NFZ w szpitalu nie było ani jednego terminu w tym roku 😑, a w przychodni umawiali mnie daaawno po USG genetycznym. Syf totalny teraz jest w służbie zdrowia.
 
reklama
To sporo nas się tu zebrało z podobnymi terminami na wizytę. Ja mam 1 sierpnia. Też jeszcze nikomu nie mówiliśmy. Już się nie mogę doczekać :D
 
Teraz z pierwszej połowy lutego chyba tak będzie, fajnie 😁 My nikomu ani słówka, ale ja powoli już nie wytrzymuję, zwłaszcza, że spodnie mam już obcisłe mocno i trochę ten mój brzuszek widać.
 
Teraz z pierwszej połowy lutego chyba tak będzie, fajnie 😁 My nikomu ani słówka, ale ja powoli już nie wytrzymuję, zwłaszcza, że spodnie mam już obcisłe mocno i trochę ten mój brzuszek widać.
Hehe u mnie to wygląda tak samo. Została mi ostatnia para spodni, w którą się mieszczę. A jeszcze ponad dwa tygodnie do wizyty i mamy zamiar powiedzieć tydzień później przy rodzinnym spotkaniu. Myślę, że do tego czasu już sami się zorientują xd gdyby nie to forum to pewnie już bym się wysypała. A tak to chociaż tutaj mogę się dobrymi wieściami podzielić hehe
 
Hehe u mnie to wygląda tak samo. Została mi ostatnia para spodni, w którą się mieszczę. A jeszcze ponad dwa tygodnie do wizyty i mamy zamiar powiedzieć tydzień później przy rodzinnym spotkaniu. Myślę, że do tego czasu już sami się zorientują xd gdyby nie to forum to pewnie już bym się wysypała. A tak to chociaż tutaj mogę się dobrymi wieściami podzielić hehe
Haha 😆 No ja mieszczę się w dwie pary spodni, ale w jednych to po prostu tak widać, że i tak w nich nie chodzę. Do tej pory nosiłam obcisłe raczej ubrania, ale jak tylko koszulkę założę taką, to od razu widać, że jestem większa. Już teściowa mi się przygląda podejrzliwie 🤣 Najgorzej było jednak mimo wszystko dla mnie jak moja energia plasowała się na poziomie minus 100, no normalnie przy niedzielnym obiedzie spałam 🤣, a dodam, że ze mnie to taki raczej wulkan energii do tej pory był.
 
Hej, pisała do mnie jedna z dziewczyn z prośbą o dołączenie do naszej tajnej grupy Lutowych Mam na Facebooku.

Jeśli to czytasz to odpowiedziałam na maila :)
 
Haha 😆 No ja mieszczę się w dwie pary spodni, ale w jednych to po prostu tak widać, że i tak w nich nie chodzę. Do tej pory nosiłam obcisłe raczej ubrania, ale jak tylko koszulkę założę taką, to od razu widać, że jestem większa. Już teściowa mi się przygląda podejrzliwie 🤣 Najgorzej było jednak mimo wszystko dla mnie jak moja energia plasowała się na poziomie minus 100, no normalnie przy niedzielnym obiedzie spałam 🤣, a dodam, że ze mnie to taki raczej wulkan energii do tej pory był.
U mnie to samo. Jestem turbo zmęczona przez cały dzień. I nie wiem czy to normalne, ale nie potrafię się na niczym skupić. Trochę mi to pokrzyżowało plany, bo w wakacje miałam siedzieć i pisać pracę, ale staje się to coraz bardziej nierealne. Mam nadzieję, że w II trymestrze będzie lepiej :D
 
reklama
Do góry