reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na te kolki? U nas dzisiaj od 14.00 takie ataki płaczu, że aż mi szkoda go. Już dawaliśmy krople, termofor, masowaliśmy, włączaliśmy suszarke na maxa. Spokój tylko na chwilę jest ;/
 
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na te kolki? U nas dzisiaj od 14.00 takie ataki płaczu, że aż mi szkoda go. Już dawaliśmy krople, termofor, masowaliśmy, włączaliśmy suszarke na maxa. Spokój tylko na chwilę jest ;/
Nic nie pomogę, bo mam to samo 🙈 nic nie idzie uciszyć, wrzask i koniec, sama musi się w końcu uspokoić.
 
Udało się między wrzaskiem zrobić kilka zdjęć 🙃
 

Załączniki

  • IMG_20210313_183747_240.jpg
    IMG_20210313_183747_240.jpg
    96,8 KB · Wyświetleń: 99
Dziewczyny jak u Was z odbijaniem maluszkow? Ja probuje odbijac bo ja mecza gazy, ale masakra, ma tak niestabilna glowke ze za kazdym razem mam wrazenie ze ja tylko przyduszam zelaszcza ze od razu placze😔 i konczy sie na tym ze jednak sie nie odbijamy. To samo z taka kangurowa pozycja na klatce piersiowej.

u nas od paru dni ryk codziennie ....
Moja uwuelbia odbijanie na rameniu, kima sobie przez chwilkę. A dziś miałam taką śmieszną sytuację, ja ją położyłam na rameniu do odbijania,a po chwili poczułam jak malutka ssie moją szyję🥰
 
reklama
Do góry