reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Hej dziewczyny podczytuje Was[emoji4]według okresu powinnam dziś być w 6 tc a według usg jestem w 5t 5d mam pytanie jak szybko biło serduszko Waszym maluszkom? Ja dzis byłam na usg i biło 96...boje się, że to bardzo malo
Witaj :)
Napisz coś więcej o sobie. Masz już jakieś dzieci?
Co lekarz mówił na temat serduszka?
Bo gdyby coś było nie tak to by raczej skomentował ...
 
reklama
domyślam się.
Może jakaś Twoja znajoma ma godnego lekarza na NFZ? Ciąża jeszcze długa przed nami, a wiadomo wydatków będzie tylko przybywać.

Jednak to każdego decyzja także broń boziu mnie proszę źle nie odbierać, bo trzeba robić tak jak same czujemy i jak nas stać ☺

No właśnie nie ma, siostra chodziła do jednego na NFZ ale do końca coś nie była zadowolona, jak chciała do drugiego to termin był za 2 m-ce a część znajomych chodziła prywatnie więc już nie szukałam nowego tylko poszłam do mojego "starego" ginekologa heh
Nie ma sprawy 😉
 
Ja karmiłam pół roku, później mój ssak stwierdził, że nie i już! Pot, łzy, wszystko. Moja koleżanka CDL powiedziała, że takiego gagatka to jeszcze nie było, ale ona po prostu nie chciała się przystawiać do piersi i już. Ile się dało jeszcze ściągałam o dawałam z butelki, ale to też był wyczyn, żeby ją na butelkę przestawić, bo nie potrafiła tego ogarnąć, bo była Cycowa. Oj co się z tym miałam, to moje.

Jadłam wszystko, darowałam sobie faktycznie ciężkie strawy zaraz po porodzie, ale to dlatego, że z nacietym tyłkiem, to wolalam oszczędzić sobie bólu d.py

W pierwszej ciąży nie chciałam znać płci, ale w pewnym momencie się lekarz wygadał przypadkiem. Teraz to już bym chciała widzieć 😊
 
Nie mam dzieci jestem po 4 poronieniach... Lekarka mówiła, że jest ok moze dopiero zaczęło bić i się rozkręcała, mimo to bardzo się martwię wszędzie są normy 110
 
a mogę prosić linka do tego bloga,bo ja miałam przeboje z karmieniem naturalnym i nie dotrwałam do tych magicznych 6 m-cy a teraz chciałabym trochę dłużej bez żadnych wyrzeczeń itp itd :tak:
Hej ja też czytałam jej bloga, w szkole rodzenia o niej usłyszałam i też mogę ją polecić 😊

U mnie też początki z karmieniem nie były kolorowe, już myślałam że nie będę kp ale na szczęście pomogła mi moja położna i miałam przede wszystkim wsparcie u męża 😊
A jeszcze w tym wszystkim trzeba uważać na "życzliwe" osoby bo mogą tylko Cię zdołować i ze złościć..
 
Ostatnia edycja:
Nie mam dzieci jestem po 4 poronieniach... Lekarka mówiła, że jest ok moze dopiero zaczęło bić i się rozkręcała, mimo to bardzo się martwię wszędzie są normy 110
Ale 5+5 to ledwie co widać i ciężko tą fale utrzymać tak długo, żeby prawidłowo zmierzyć. Na takim początku to głównie piszą nie wartość, a czy jest bicie serca czy nie
 
reklama
Dziewczyny czy wy też tak macie że po 17 bierze was senność . Ja od tygodnia codziennie po 17 ziewam jak nie wiem co a o 19 to juz zasypiam na stojaco. Wczoraj drzemka od 19 do 20.40 i potem od 22 do 7 rano. Wcześniej nie mogłam spać (zasypialam o 1 a wstawalam o 5 i tyle było mojego spania). Mąż się że mnie śmieje że może lekarz mi coś podał przy badaniu. 😂piersi dalej mnie strasznie bolą i są już jak duże balony, no i to chodzenie siusiu. Miłego dnia życzę.
Też dużo śpię. Często zasypiam 19-20, a w pracy też chętnie udałabym się na drzemkę :)
 
Do góry