reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Jeszcze nie do końca, nie wiadomo co się wydarzy, oby samo poszło, ale ten brak rozwarcia mnie dołuje 🙁 i jeszcze jak sobie pomyślę, że miałabym po porodzie być na tej małej sali z dzieckiem kilometr od toalety to jestem przerażona, ale podobno bardzo dużo pacjentów mają, ja leżę na oddziale ginekologicznym teraz 🤔
Moze na noworodkowym sa toalety w pokojach?
 
reklama
Dziewczyny ja dzis zostałam wypisana do domu. Od południa jesteśmy już z małą w domku, i odpoczywamy. Niesamowite uczucie po prawie tygodniu wrocic do domu!;) małą tez karmie na żądanie. Nie wybudzam specjalnie bo i tak nie chce jeść... po naswietlaniu zoltaczka w wynikach mniejsza ale kolor skóry zostal;p
Zazdroszczę mi dzisiaj powiedziała, że na jutro badań nie zleca, dopiero w piątek pewnie rano zrobią, a przy obchodzie już będę wiedziała, czy wracam, jutro będę już tu 6 dzień. Mała dzisiaj super grzecznie leżała pod lampa 😊
 
U mnie tu w szpitalu miejsc nie ma, a codziennie są po 3 porodu przynajmniej, ledwo ogarniają, gdzie pacjentki brać 🙈 ja kibelek mam obok, za to pod prysznic muszę iść dalej :)
A miało być tak pięknie... Sala z łazienką i stanowiskiem do karmienia i przewijania po porodzie... Tu nie ma nic, mala klitka i 3 łóżka na wcisk. Oby porodówka w ogóle była wolna jak się zacznie!
 
Dziewczyny ja dzis zostałam wypisana do domu. Od południa jesteśmy już z małą w domku, i odpoczywamy. Niesamowite uczucie po prawie tygodniu wrocic do domu!;) małą tez karmie na żądanie. Nie wybudzam specjalnie bo i tak nie chce jeść... po naswietlaniu zoltaczka w wynikach mniejsza ale kolor skóry zostal;p
Ja też chcę już domu, a tu jeszcze poród przede mną 😢
 
Kurczę dziwne... Mam takie skurcze w podbrzuszu stosunkowo lekkie, coś jak na okres, co 3-5 minut i trwają kilka sekund, max pół minuty. Ale poza tym nic się nie dzieje, wody się sączą, ruchy czuję, żadnego przeczyszczania. Myślicie, że to coś znaczy? 😱
 
Chyba taaak! ❤ A tylko ta kroplówkę dostałaś i od razu tak zadziałało? Zazdroszcze że już coś idzie do przodu! 🥰
U mnie standardowo nic do przodu.. Ja bym nawet nie mogła sprawdzić czy skurcze mijają po ciepłym prysznicu bo w raszei jak się przed chwilą okazalo w kranie tylko zimna woda...🥲
Nie miałam dziś żadnej kroplówki, same się pojawily 🙈 ale wg położnej to początek, a mnie już tak bardzo boli 😢
Współczuję... Tu tylko z jednego kraju ciepła leci no i pod prysznicem na szczęście.
 
reklama
Do góry