reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
reklama
O to już wyzwanie. :D Z mąki z amaratusa wychodzą dobre. Przetwory może, ja zjadłabym na żywca lub na ciepło z piekarnika - jestem jabłkojadem.

mialam dwie siatki hahaha to z jednej porobilam wlasnie sos jablkowy i reszte jemy, ale nie wiem czy tyle przejemy tak szybko ;) a druga siata stoi...
zobacze ta make z amaratusa
dziekuje :)
 
Bezglutenowego :) przepraszam, zapomnialam wspomniec ;p
Robilam z mąki bezglutenowej, ale to nie to samo :)
Placuszki z mąki kukurydzianej zmieszanej z ryżową. Pyszne wychodzą. (70% kukurydzianej).
Możesz ugotować kompot.
Możesz zrobić ciasto: mieszanka mąki kukurydzianej i ryżowej i np. gryczanej lub lnianej lub jaglanej, (ok 1 szklanka tej mieszanki), 4 jajka, szklanka cukru, szczypta cynamony, łyżeczka sody oczyszczonej. Jajka całe ubić z cukrem. Do tej masy dodać resztę składników. Wymieszać, wylać na blaszkę i poskładać jablka pokrojone w cząstki. Piec ok. 40 minut w 180 st. :-)
 
A to nie można?? [emoji846] ja nam zamiar iść przed urlopem na kolor i ścięcie [emoji846]
No bo słyszałam,że nie można ,bo dziecko będzie miało krótki rozum :D (mówił, zabobony,więc pytam Was o zdanie :D ) nie wytrzymałabym z taką szopą do lutego [emoji14] przecież dzidzia musi mieć mamę,która jakoś wygląda :D
 
Placuszki z mąki kukurydzianej zmieszanej z ryżową. Pyszne wychodzą. (70% kukurydzianej).
Możesz ugotować kompot.
Możesz zrobić ciasto: mieszanka mąki kukurydzianej i ryżowej i np. gryczanej lub lnianej lub jaglanej, (ok 1 szklanka tej mieszanki), 4 jajka, szklanka cukru, szczypta cynamony, łyżeczka sody oczyszczonej. Jajka całe ubić z cukrem. Do tej masy dodać resztę składników. Wymieszać, wylać na blaszkę i poskładać jablka pokrojone w cząstki. Piec ok. 40 minut w 180 st. :-)
PLACEK :)
Z kompotem :)

Wiedzialam, ze cos podpowiecie :) I to od razu z przepisem!!!

Super :)
 
Poczułam pierwsze mini kopniaczki :D fajne uczucie :)

Czekam właśnie na wizytę do ginekolog na NFZ. Chodzę na 2 fronty, bo ja zawsze zapomnę zapytać o coś, a tak na bieżąco mam możliwość konsultacji ze specjalistą :)
 
@paylina07 dziekuje :) a to Twoja pierwsza ciąża?

@mamamaluszka2019 napewno przez to łożysko nic jeszcze nie czujesz, podnoc przy łożysku na przedniej ścianie 20tc na ruchy to norma. Ja mam termin na 01.02 wg usg a według OM na 04.02. Słodyczy nie jem bo nie mam ochoty zupełnie, wczoraj mnie pierwszy raz coś napadło, a brzuch już mam typowo ciążowy, nie ma opcji na ukrycie :)

@ziel-ona a kiedy połówkowe będziesz miała?

@raz_dwa_trzy tak i maluje również :)

@KasiaKaty szarlotkę zrób ;) i sok jak masz wyciskarkę [emoji39] a co u Was słuchać?

Nie wytrzymałam i idę prywatnie na usg w Środę, swój połówkowy przełożyłam i będę miała za ponad 3 tygodnie i już nie dam rady. Ostatnio miałam 21 Lipca ;)
 
reklama
Do góry