reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@Jamminka [emoji846] gratuluje udanej wizyty. Super, ze maluch zdrowy i extra, ze znasz płeć [emoji846]
Rosę, u mnie wizyta trwała ok 40 minut, samo usg jakieś 20 minut, ta była najdłuższa ze wszytskich [emoji846]

Dziewczyny, zjadłam dzisiaj BigMacka... normalnie opętała mnie myśl o McD i nie przed kolka godzin nie mogłam jej przepędzić. Poległam. [emoji53][emoji51]
Mam identycznie... apetyt prawie żaden, nic mi nie pasuje ale w Maku bylam już dwa razy,bo ochotę miałam mega!
Dziewczyny a bolą Was piersi do tej pory? Mnie bolą cały czas codziennie od ostatniej owulacji. Ale biorę to za dobry objaw
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Co do karmienia piersią to ja też karmie moja 15 miesięczna córkę. Karmilam na noc i w nocy raz, ale ostatnio sama zaczęła mi się odstawiac. W nocy już nie je, a wieczorem kilka razy pociągnie i koniec. Chyba muszę się z tym pogodzić, że to koniec... A tak to lubiłam ;)
Moj ta possie kilka razy na wieczor juz od ladnych paru miesiecy, wiec moze wcale sie tak szybko nie odstawi do konca hihi. Ja to juz bym chciala zeby sie odstawil, ale on juz taki duzy. Podobno w polowie ciazy mleko zmienia smak i wiekszym dzieciom przestaje smakowac i sie odstawiaja. Na to licze :-)
 
Tak tez moje Drogie dzis trafilam do szpitala :/ Mialam lekkie plamienie (brazowe) wczoraj - delikatne i dzis rano znowu. Pojechalam na IP sprawdzic co i jak i od razu bez badania przyjeli mnie na oddzial.. Teraz sobie lezakuje i 'doradzam' kolezankom z sali :p Czuje sie dobrze, jestem po USG - wszystko wyglada dobrze :) i nie wiadono skad plamienie. Moje przypuszczenia sa takie, ze to bedzie spowodowane odstawieniem luteiny - ostatnia tabletka wieczorem w piatek - progesteron utrzymywal sie jeszcze z 48 h - stad wczorajsze plamienie ok 22. Wczoraj wieczorem wzielam luteine i dzis tez dostalam w szpitalu. Poleze tak sobie najprawdopodobniej do czwartku, bo mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze i wtenczas wyjde :) 3majcie kciuki :) Ja tez trzymam mocno za wszystkie dzisiejsze wizyty! :)
Oj skąd ja to znam :/ z tym,ze ze mnie się krew lała. Oj wynudzisz się za wszystkie czasy ale z Dzidziusiem wszystko ok to wypuszcza pewnie w środę :) buziaczki :*
 
Hej dziewczyny ja po wizycie u Pani gin.. Podejrzewa dziewczynkę i mala dzisiaj bardzo się ruszala machala rękoma i odpychala nogami śmieszne to . Ma 7.6 cm jako 13t4 d. Widziałam kręgosłup jutro mam prenatalne.
 

Załączniki

  • IMG_20180813_163404.jpg
    IMG_20180813_163404.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 70
@ FankaKadry, mnie bolą, ale może dlatego, ze ja dalej jestem na duphastonie, jutro ostatnia pigułka ro zobaczymy jak będą się zachowywaly po odstawieniu [emoji846]
@EmiliaS, jak pierwszy dzień w pracy? Ja jeszcze ten tydzień mam wolne i jak sobie pomyśle, ze muszę wrócić to taaaaaaaak mi się nie chce. Staram się odpoczywać, chociaż czasu brak [emoji846] A czytać zaczęłam „Czarna Madonne” Mroza i mam mieszane odczucia...
@wiola1198, super, ze z maluszkiem wszytsko ok. Jaka duża [emoji846] prawie 8 cm [emoji846]
 
U nas jest właśnie odwrotnie. Moja mama 180 km od nas, a mama mojego A. 1600 km od nas. Mieszka od lat na stałe w Italii i ma tam już włoska rodzine, wiec mozemy liczyć tylko na siebie...
Ja mam na miejscu "teściową" o.ile można tak nazwać tego wrednego babsztyla ale nie chce jej u siebie w domu widzieć.
A mamę mam 600 km od siebie.. w sumie stwierdziłam że od tego mam Grześka żeby mi też pomógł, damy sobie sami radę bez żadnej łaski. :)
 
reklama
@Megi86 ufff, jak dobrze,że to nic złego. Zaczęłam czytać wpis i się mega przestraszyłam. Mam nadzieję,że opanują Ci ten progesteron i wypuszcza Cię na dniach. Masz zestaw książek? Krzyżówek? Coś Ci podrzucić? Za jakieś 9h mogę być [emoji14]

Dziekuje @ForgetMeeNot @raz_dwa_trzy @Fanka Kadry za dobre slowo. Jest dobrze. Nie mam juz - bynajmniej na razie - plamienia :) Sadze na 99% ze to bedzie sprawa luteiny - bo znowu mi ja podaja i jest dobrze. Pewnie nie zejde z niej do konca ciazy..
Moje kochane @raz_dwa_trzy dziekuje - odwiedz mnie i wez mase ksiazek, krzyzowek i planszowek! :* :)
 
Do góry