reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
@ForgetMeeNot już sie martwiłam o Ciebie! Dobrze ze już jesteś :) cholera ja tez uwielbiam tatara [emoji30][emoji30] a zaraz jadę do Polski i mama robi najlepszy na świecie. Co do siostry to współczuje :( wiadomo przecież ze początki ciąży sa ciężkie wiec mogła już sobie odpuścić. Jak sie teraz czujesz??

Chyba już jutro będę miała wyniki NIPT testu. Kciuki proszę!
No i płeć tez poznamy i cały czas myśle co sie tam mi ukrywa ;) stawiam na chłopaka, moja przyjaciółka jest pewna ze dziewczyna ;)
U mnie w niedzielę była wojna bo szwagier zaczął nam mówić kogo mamy na wesele NASZE zapraszać to się unioslam a teściowa wykrzyczała mi że jakaś dziwna się zrobiłam . No kurde. Cisnienie miałam chyba 200/200. Skończyło się na tym, że moja dobroć się skończyła i ***** ode mnie dostaną.
Tak więc 4 dzień się nie odzywamy. Na szczęście mieszkamy osobno w odległości 4 km od siebie co dla mnie to i tak mało na tego czlowieka
 
reklama
Mi niestety notorycznie rodzina podnosi ciśnienie [emoji849] a i tak najgorsze jeszcze przed nami bo nie widzą, że jestem w kolejnej ciąży. Ale tym razem nie zamknę się i najzwyczajniej w świecie jak mnie wkurzą to powiem im co myślę i zakończymy kontakty. Bo nie mam zamiaru życia podporządkować pod kogoś. Siostra męża sama np przestała się do nas odzywać jak urodziła się Zosia. I tak mąż nawet swojej chrześniaczki odwiedzać nie może.. Ah dużo można by o tym pisać, ale lepiej się nie denerwować. Za to druga jego siostra jest cudownym człowiekiem [emoji173]️ i braci też ma fajnych.
Ja rodzeństwo zresztą też mam świetne.. Ale co ja mogę znów o nich powiedzieć jak wszyscy bardzo daleko. Jedna siostra w Stanach, druga na drugim końcu Polski, brat siedzi od niedawna w Niemczech już na stałe. Więc kontakt jedynie przez Skype i to jak czas pozwala czego bardzo żałuję.

A ja dziś zrobiłam porządek w zabawkach i sprzedałam domek dla lalek drewniany. Dziewczyny wybrały co nowego by chciały dostać i tak posiadamy wózek dla lalek, bobasa i Lego [emoji12] czy wy też kupujecie zabawki używane? Ja jestem uzależniona od tego. Szybko doszłam do wniosku, że nowych nie warto bo interesują je przez 5min, tanich chińskich też nie warto bo służą przez 3minuty więc najlepiej firmowe, ale używane które często są za połowę, albo i mniej ceny [emoji846]
 
Ostatnia edycja:
Hej. No tak to już jest z rodziną .Moja teściowa jedynie mi ciśnienie podnosi, jesoo co za baba, A moi rodzice też nie są idealni, mieszkamy z nimi ale na piętrze.Jak się dowiedzieli o ciąży to dostaliśmy kolejny pokój,w sumie stał pusty gościnny a teraz będzie dla bobo. Rodzeństwo i ja i mąż mamy spoko, jak coś się dzieje złego, to zawsze jeden za drugim staje. Chociaż zgrzyty też są, nie może być wiecznie pieknie.
A co do zabawek, to tak ja też kupuję dużo używanych. I podobnie ciuszki, czasami w lumpkach są rewelacje za grosze. ;)
 
Zastanawiałam się nad balsamem przeciw rozstępom, czy już używacie? Jak tak to jaki? Nie ma ryzyka że maluszkowi się zaszkodzi używając takich specyfików?
 
@Justyna_maj2017 na tatara Kochana to będziemy musiały jeszcze trochę poczekać. A jak córeczka dzisiaj?
@Emilia S , dziękuję, już trochę lepiej, chociaż wieczorami po pracy zmęczenie daje o sobie znać i mdłości od czasu do czasu jeszcze mnie dopadają. Dzisiaj rano np. myślałam, że będę się witała kibelkiem, ale obeszło się bez.
Na tatara też będziesz musiała poczekać niestety, ale jak to mamy mają w zwyczaju pewnie Cię rozpieści innymi smakołykami.
A moja siostra niestety z tych co nigdy nie odpuszczają... myślałam, że teraz jak jestem w ciąży odpuści, ale... jak widać się pomyliłam.
Kciuki oczywiście zaciśnięte z całych sił :) daj znać koniecznie :) :) Będzie dobrze :)
@Juti777 jakie cudne 3 cm szczęścia :) gratuluję :) :) A nie masz na wydruku z usg podanej wartości FHR?
@Gabrysia95, ale mi narobiłaś smaku :) mmmmmm :)
@karolina921 , @gaya11 , @Gabrysia95 tak to niestety bywa z rodziną. Mnie czasami też tak wyprowadzą z równowagi, że głowa mała. Teraz np. bierzemy ślub, ale tylko cywilny. Wiedzą tylko świadkowie, moja siostra bo mój jest jedynakiem i rodzicie. Tak chcemy i koniec, ale nie wszystkim się to podoba, tym bardziej, że od kiedy się zaręczyliśmy, czyli 3 lata temu mówiliśmy, że ślub weźmiemy dla siebie, także Gabrysia ja uważam, że to Wasz dzień i Wasze święto i to Wy powinniście decydować z kim w tym dniu chcecie być.
Karolina, a Ty kiedy planujesz powiedzieć rodzinie o ciąży? :)
 
@ForgetMeeNot już sie martwiłam o Ciebie! Dobrze ze już jesteś :) cholera ja tez uwielbiam tatara [emoji30][emoji30] a zaraz jadę do Polski i mama robi najlepszy na świecie. Co do siostry to współczuje :( wiadomo przecież ze początki ciąży sa ciężkie wiec mogła już sobie odpuścić. Jak sie teraz czujesz??

Chyba już jutro będę miała wyniki NIPT testu. Kciuki proszę!
No i płeć tez poznamy i cały czas myśle co sie tam mi ukrywa ;) stawiam na chłopaka, moja przyjaciółka jest pewna ze dziewczyna ;)
Kciuki zapewnione [emoji106] daj znać kogo nosisz pod serduszkiem bo to, że dzidzia zdrowa to pewne [emoji4]
 
@Justyna_maj2017 na tatara Kochana to będziemy musiały jeszcze trochę poczekać. A jak córeczka dzisiaj?
@Emilia S , dziękuję, już trochę lepiej, chociaż wieczorami po pracy zmęczenie daje o sobie znać i mdłości od czasu do czasu jeszcze mnie dopadają. Dzisiaj rano np. myślałam, że będę się witała kibelkiem, ale obeszło się bez.
Na tatara też będziesz musiała poczekać niestety, ale jak to mamy mają w zwyczaju pewnie Cię rozpieści innymi smakołykami.
A moja siostra niestety z tych co nigdy nie odpuszczają... myślałam, że teraz jak jestem w ciąży odpuści, ale... jak widać się pomyliłam.
Kciuki oczywiście zaciśnięte z całych sił :) daj znać koniecznie :) :) Będzie dobrze :)
@Juti777 jakie cudne 3 cm szczęścia :) gratuluję :) :) A nie masz na wydruku z usg podanej wartości FHR?
@Gabrysia95, ale mi narobiłaś smaku :) mmmmmm :)
@karolina921 , @gaya11 , @Gabrysia95 tak to niestety bywa z rodziną. Mnie czasami też tak wyprowadzą z równowagi, że głowa mała. Teraz np. bierzemy ślub, ale tylko cywilny. Wiedzą tylko świadkowie, moja siostra bo mój jest jedynakiem i rodzicie. Tak chcemy i koniec, ale nie wszystkim się to podoba, tym bardziej, że od kiedy się zaręczyliśmy, czyli 3 lata temu mówiliśmy, że ślub weźmiemy dla siebie, także Gabrysia ja uważam, że to Wasz dzień i Wasze święto i to Wy powinniście decydować z kim w tym dniu chcecie być.
Karolina, a Ty kiedy planujesz powiedzieć rodzinie o ciąży? :)
Nie prędzej niż po usg prenatalnym. Nie śpieszy mi się do tego i prawdę mówiąc to i do porodu bym im nie mówiła jakbym mogła bo zdaje sobie sprawę jak nam ciśnienie podniosą [emoji57]
Dwa chce mieć pewność, że dzidzia jest zdrowa i z tego "trudnego" okresu wyszliśmy [emoji4]
 
reklama
Gdzie można go kupić? też słyszałam,że jest polecany w ciąży :)

A słyszałyście o pudrze do higieny intymnej dla dzieci Johnson & Johnson? Chodzi głównie o rakotwórcze działanie talku w nim zawartego:
Link do: Historyczne odszkodowanie za puder, który może powodować raka jajnika
Ja często kupuje w super pharmie i Rossmannie. Naprawdę jest fajny i nawet pomaga na rozstępy, które już są [emoji5]

O tych pudrach to już nie raz słyszałam. J&J i P&G wypłacają ponoć w Stanach milionowe odszkodowania. Ja akurat pudru nigdy nie używałam. Zamiast tego miałam mąkę ziemniaczaną. Działające, naturalne i tanie [emoji4]
 
Do góry