reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
A pamiętasz może martoosia kiedy mniej więcej miałaś badane tzn w którym tyg zmierzyli ilość uderzeń na minutę?
Specjalnie poszukałam książeczek ciąży, ale niestety po pierwsze znalazłam teraz tylko kartę z drugiej ciąży, a po drugie mam wpisany tylko FHR (+) , to był ok. 12tc - jedyne większe badanie z serduszkiem jakie mam zapisane w karcie, to z dnia 27.06.2013, na dwa tyg przed porodem... a tak to same (+)
 
reklama
Specjalnie poszukałam książeczek ciąży, ale niestety po pierwsze znalazłam teraz tylko kartę z drugiej ciąży, a po drugie mam wpisany tylko FHR (+) , to był ok. 12tc - jedyne większe badanie z serduszkiem jakie mam zapisane w karcie, to z dnia 27.06.2013, na dwa tyg przed porodem... a tak to same (+)
Dzięki martoosia za fatygę :) tez bym wolała sam AŻ "+". Najgorsze jest to, ze nie mam FHR na wydruku i tylko domyślamy się ile było (nawet włączyliśmy metronom od pianina dla przypomnienia...) i wychodzi jakoś 80/85 ud/min. Staram się być dobrej myśli..

Ehhhh... chyba masz racje. Ja staram się myśleć pozytywnie ale mimo wszytsko jakieś natrętne myśli same wpadają do głowy. Najgorsze jest to, ze to moja pierwsza ciąża i kompletnie nie wiem czego się spodziewać [emoji846]

@raz_dwa_trzy Twoja beta idealnie w normie. Sprawdź sobie na BellyBeastFriend [emoji846] [emoji16]

Moja tez pierwsza ale dużo czytam i chyba aż za dużo... ;)
 
Ostatnio było mnie tu mało, ale już nadrobiłam zaległe strony
emoji39.png
środę byłam u gin. okazało się ,że wszystko w porządku
emoji4.png
bardzo mnie to uspokoiło
emoji4.png
dzisiaj będzie 6w2d tętno "+"
emoji5.png

Rozumiem Maud, ze lekarz nie liczył uderzeń na minutę? Słyszałaś tętno (doppler) czy tylko widziałaś (M-mode)? :) Sorry, ze tak wszystkie wypytuje, ale z tego co widzę to jestem jedyna której zmierzono...

Hej mamuśki :) również się melduję :)
Witaj Mammonia :) który tydz? :)
 
6 tydzień :) i pierwsza ciąża. W którym tygodniu można usłyszeć serduszko?

Gratuluje. Teoretycznie pod koniec 5 tyg. Powinno być już w pełni widoczne w 6 tyg. U niektórych dopiero widać w 7 a nawet i w 8. Norma jest 6 tydz. :) I lepiej je oglądać niż słuchać (przeczyt. moje dzisiejsze posty) :)
 
Ehh mi się dopiero zaczyna 5 tydzień a wizyta w czwartek a ja jestem taka niecierpliwa:) myślę,ze już coś zobaczę, na serduszko za wcześnie ale może chociaż zarodek?
 
reklama
Rozumiem Maud, ze lekarz nie liczył uderzeń na minutę? Słyszałaś tętno (doppler) czy tylko widziałaś (M-mode)? :) Sorry, ze tak wszystkie wypytuje, ale z tego co widzę to jestem jedyna której zmierzono...


Witaj Mammonia :) który tydz? :)
Tylko widziałam (M-mode)[emoji846]
 
Do góry