reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Ja idę do gina 12.06 o to będzie dokładnie pierwszy dzień 6 tygodnia wiec pewnie nic nie usłyszę jeśli chodzi o serduszko... ale chce iść zeby zobaczyć czy wszytsko jest ok i we właściwym miejscu [emoji846] a Ty?
ja bylam już u gina ale b yl to 4 tydzień i 3 dzień wedlog om a teraz 11.06 mam 2 wizyte i będzie to już 7 tc mam nadzieje ze cos już zobaczę

Ja mam gina na 07.06 i dokładnie jak u koleżanki będzie to 6t1d. Dzisiaj zrobiłm drugą betę, bo znalazłam otwarte laboratorium i cierpliwie czekam na prawidłowy przyrost. Mam straszne myśli w głowie, że coś jest nie tak, mimo, że czuję się świetnie. Chyba umrę z nerwów do czwartku.
Zapisałam sie do gina na NFZ i obawiam się, że nie będzie mi chciał zrobić usg tak wcześnie.
nie przejmuj soe ja weglug om bylam w 4 tygodniu a jak zrobiłam bete to było tylko 59 gdzie norma jest na 4 tydzień 1500 ale jak powtorzylam za 48 godz wyszlo już 266 nie liczy się ze mala wartość tylko czy przyrasta ok u mnie przyrost był o 350 % w ciągu 48 godzin

Melduje sie i ja! Dzisiaj test pozytywny od kilku dni bol piersi nie do wytrzymania, nie daje rady kp. Wychodzi na to, ze termin na 11.02
gratulacje i witam wśród nas kiedy masz wizyte
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej ;)
Witam siee. Moj termin tez koniec stycznia polowa lutego. Druga juz wizyta 05.06 czekam z niecierpliwoscia. Cieszylam sie bardziej dopóki objawy sie nie rozpoczely okolo 3 tyg temu
 
To i ja też się witam ;) póki co sam test, bez krwi- bo nienawidzę pobierania ;) ale zrobiłam 2 dni przed @ i wyszła blada kreska.. więc poczekam jeszcze z 2 tyg i pójdę do gin
 
To i ja też się witam ;) póki co sam test, bez krwi- bo nienawidzę pobierania ;) ale zrobiłam 2 dni przed @ i wyszła blada kreska.. więc poczekam jeszcze z 2 tyg i pójdę do gin
Powtórz jutro :) powinna być ciemniejsza :)
Też nie lubię pobierania i nie chcę Cię martwić ale w ciąży niestety tego nie unikniesz :) :)
 
Witam nowe koleżanki, mi babeczka odrazu przy pobieraniu powiedziała ,, oj z Panią przy większej ilości badań to duży problem będzie,, moje żyłki jak tylko widzą igłe z automatu się chowają i cóż zrobić:)
 
reklama
Witam nowe koleżanki, mi babeczka odrazu przy pobieraniu powiedziała ,, oj z Panią przy większej ilości badań to duży problem będzie,, moje żyłki jak tylko widzą igłe z automatu się chowają i cóż zrobić:)

Ja tez nie znoszę igły, zawsze mnie to boli. A mój facet dobrowolnie krew oddaje i nie wzrusza go wbijanie igły, ja to nie mogę nawet patrzeć jak komuś wbijają. Brrrrrrr
 
Do góry