reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
A interesuje mnie jak tam wasze ciążowe brzuszki - w przypadku bliźniaków? 🥰 Czy już coś widać delikatnie? ❤️ Ja widziałam tylko cialko żółte na usg i czekam na wizytę, która będzie 18.07, to się dowiem dopiero kto tam mieszka w brzuszku ❤️ podskórnie marzę o bliźniakach, moja babcia ma bliźniaczkę, ciocia też, a przyrosty bety miałam duże, ale wiadomo.. Za dużo sobie dopowiadać nie chce, czekam cierpliwie 😄 chciałabym mieć 3 dzieci, ale już nie chce kolejnej ciąży 🙈 miałam CC że względu na pośladkowe ułożenie i dziecko 4300g, więc takie pytanie do mam, które mają doświadczenie już w porodach, czy ja teraz muszę mieć CC czy mogę rodzic naturalnie i co lepiej wybrać 🙈 no i jeszcze pytanie czy w przypadku drugiego CC to wykonywane jest 2 tyg przed terminem czyli w 38tc? Gdzie tak czytałam.. 🙈
Możesz podejść do sn po cc jeśli nie ma przeciwskazań. Lekarz powinien sprawdzić stan blizny.
Jeśli jednak miałaś już cc lekarz nie może Cię zmusić do sn bo to Ty musisz na sn wyrazić zgodę.

Ja po pierwszym cc nie miałam przeciwskazań do sn, ale od razu powiedziałam lekarzowi, że nie chcę podchodzić i bez problemu na skierowaniu do cc wpisywał "stan po cc".

Też prawda, że drugą cc miałam planowaną w 38+6, ale na to składało się kilka rzeczy. Planowane cc pod termin kiedy mój lekarz będzie na oddziale no i ja miałam już znamiona starzejącego się łożyska.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was kładzie się jeszcze na brzuchu? Ja przed chwilą to zrobiłam, w sumie jakoś nie wiem czemu i miałam wrażenie, że coś mi tam przeszkadza 🙈 a potem gadam sama do siebie "głupolu, przecież w ciąży jesteś" 🤣🤣🤣
 
Dziewczyny, czy któraś z Was kładzie się jeszcze na brzuchu? Ja przed chwilą to zrobiłam, w sumie jakoś nie wiem czemu i miałam wrażenie, że coś mi tam przeszkadza 🙈 a potem gadam sama do siebie "głupolu, przecież w ciąży jesteś" 🤣🤣🤣
Ja od niedawna się nie kładę bo właśnie jakoś tak nie wygodnie na brzuchu i cycki trochę bolą jak się na nich leży 😁😁 ja kołdrę mam podłożoną pod brzuch trochę i śpię w pozycji miedzy na boku a na brzuchu 🥰
 
reklama
Do góry