reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

A dziękuję, bardzo łagodnie przechodzę przez moją pierwszą ciąże :D w zasadzie obyło się bez większych mdłości. Bywałam bardziej zmęczona, na tyle, że musiałam się zdrzemnąć w dzień, ale teraz jest już super :) jedyne co mi trochę dokucza to plecy, ale ogólnie nawet więcej energii mam 😊
O to dobrze jak energia jest ,a co do pleców to i mnie bolą jakos od tygodnia też tak że musimy się przyzwyczaić pomału do tego 🙂
 
reklama
O to dobrze jak energia jest ,a co do pleców to i mnie bolą jakos od tygodnia też tak że musimy się przyzwyczaić pomału do tego 🙂nie te

O to dobrze jak energia jest ,a co do pleców to i mnie bolą jakos od tygodnia też tak że musimy się przyzwyczaić pomału do tego 🙂
Mnie już też plecy zaczynają boleć,aż się martwię co to będzie za kilka miesięcy 🤦🏼‍♀️🤣
 
Hejka, zaczęłam urlop w końcu 😅😅 tradycyjnie wezmę się za sprzątanie i załatwianie wszystkich zaległości , wizytę mam dopiero 30 , połówkowe 14 września a dziś zrobię w końcu Nifty, umówiłam się na po południu , mam ogromną nadzieję że wynik będzie dobry . ..
 
reklama
Hejka, zaczęłam urlop w końcu 😅😅 tradycyjnie wezmę się za sprzątanie i załatwianie wszystkich zaległości , wizytę mam dopiero 30 , połówkowe 14 września a dziś zrobię w końcu Nifty, umówiłam się na po południu , mam ogromną nadzieję że wynik będzie dobry . ..
Ja też umówiona już na połówkowe 🙂 na 20 września.
Ja dziś już 17+0 😁❤️ i czasem się mi wydaje, że czuję ruchy delikatne, no chyba, że to jelita mi tak non stop pracują 🤣
 
Do góry