reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny powiedzcie mi jak wyglada test PA-PPA i beta HCG ? To jest jedno wkłucie ? 🤔 i później USG ? Jutro mam badania strasznie się stresuje 🙏 może ktoś robił klinika Volumed Kraków 🙂
Normalne wkłucie do pobrania krwi 🙂
Ja byłam pare dni przed usg pobrać krew, na usg poszłam już z wynikami.
 
reklama
Dziewczyny któraś z Was się orientuje na ile maksymalnie dni ginekolog może wystawić L4 w ciąży?
Maksymalnie to chyba można na długo, w przypadku ciężkich chorób (chyba nawet na 180/270dni) ale to bardoz rzadkie przypadki. Gin zazwyczaj daje na miesiąc ale mi np wypisała ostatnie zwolnienie przed porodem na okres 6tygodni więc myślę, że jeśli potrzebujesz na dłużej to można się spokojnie z ginem dogadać
 
Dzięki dziewczyny 😁 cieszę się naprawdę bardzo, że to forum istnieje i że stale na nim jest kontakt, bo można się dowiedzieć wielu rzeczy od Was ❤️🙂
 
gratulacje [emoji7][emoji3059]
Dziewczyny, jestem już po badaniach prenatalnych. Wszystko bardzo dobrze [emoji3][emoji108]i będzie wymarzona córeczka [emoji166][emoji166][emoji166][emoji166][emoji2956][emoji254]

podczytuję was na bieżąco, ale prawie się ostatnio nie odzywam [emoji28]
dziś dopadła mnie migrena, więc cały dzień leżę i umieram 🥲 udało się umówić na genetyczne usg na czwartek, to już będzie 13+2, nie mogę się doczekać, ale i stresik jest, bo przez te ponad 3 tygodnie nie wiadomo co się tam zadziało

a przy migrenie nawet tabletki nie pomagają, niestety dziś chyba prawie nic nie zjem [emoji17] nie wiem czy uda mi się zrobić pappe i wolną betę, bo pani w rejestracji nie potrafiła odpowiedzieć [emoji28] ale z racje wieku mam 23 lata) to pewnie w Polsce nawet i szczegółowego usg bym nie robiła, jestem dosyć spokojna
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂 Mało się odzywam, bo w środę mam ważny egzamin związany z pracą, więc trzymajcie proszę za mnie kciuki. Uczę się na ile pozwala mi samopoczucie. Dziś byłam na badaniach prenatalnych- wg USG wszystko ok. Czekam jeszcze na wyniki z krwi. Lekarz nieśmiało zasugerował dziewczynkę ❤ Na zakończenie mojej przydługiej wypowiedzi życzę nam wszystkim dobrego samopoczucia w czasie nadchodzących upałów ☀🏖
 
Do góry