reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Gratulacje samych dobrych wieści. Teraz aby dalej. Kciuki za kolejne wizyty, moja w czwartek i zaczynam sie denerwować czy wszystko będzie ok z maluszkiem.
 
Hej dziękuję za pamięć. Mile to bardzo.
Jestem po. Ciąża jest poprostu ponad tydzień młodsza niż z miesiączki. I dziś ujrzałam wypragnione serduszko i człowieczka. Kamień z serca. Termin przesunal mi się na koniec lutego początek marca, ale lekarz mówi że dokładnie pomierzy za dwa tygodnie to będziemy wiedzieć. Jak trochę ochłonę to włączę się w rozmowy z Wami, bo brakowało mi tego bardzo. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
 
Dziewczyny dziękuję! Tak mocno trzymałyście kciuki i pomogło. Jest dobrze 8-)
Super. Pewnie odetchnęłas z ulgą.

Madzia czasami lekarze szukają dziury w całym, z jednej strony to dobrze a z drugiej niepotrzebny stres.
Ja już po, wszystko dobrze 😊 za trzy tygodnie prenatalne 😉 Fajnie się wiercił groszek na usg 🥰
Elegancko że widziałaś już ruchu, mój jakiś taki niemrawy jeszcze ale przyjdzie i jego pora na ruchy
 
Hej dziękuję za pamięć. Mile to bardzo.
Jestem po. Ciąża jest poprostu ponad tydzień młodsza niż z miesiączki. I dziś ujrzałam wypragnione serduszko i człowieczka. Kamień z serca. Termin przesunal mi się na koniec lutego początek marca, ale lekarz mówi że dokładnie pomierzy za dwa tygodnie to będziemy wiedzieć. Jak trochę ochłonę to włączę się w rozmowy z Wami, bo brakowało mi tego bardzo. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
To wspaniałe wieści, bardzo się cieszę, cały czas byłam z Tobą myślami ❤️🥰😊
 
Hej dziękuję za pamięć. Mile to bardzo.
Jestem po. Ciąża jest poprostu ponad tydzień młodsza niż z miesiączki. I dziś ujrzałam wypragnione serduszko i człowieczka. Kamień z serca. Termin przesunal mi się na koniec lutego początek marca, ale lekarz mówi że dokładnie pomierzy za dwa tygodnie to będziemy wiedzieć. Jak trochę ochłonę to włączę się w rozmowy z Wami, bo brakowało mi tego bardzo. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
To super 😊 niech teraz zdrowo rośnie 😊
 
Hej dziękuję za pamięć. Mile to bardzo.
Jestem po. Ciąża jest poprostu ponad tydzień młodsza niż z miesiączki. I dziś ujrzałam wypragnione serduszko i człowieczka. Kamień z serca. Termin przesunal mi się na koniec lutego początek marca, ale lekarz mówi że dokładnie pomierzy za dwa tygodnie to będziemy wiedzieć. Jak trochę ochłonę to włączę się w rozmowy z Wami, bo brakowało mi tego bardzo. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
Super, bardzo się cieszę! Jeszcze się te maluchy nie urodziły a już tyle emocji wzbudzają
 
Dziewczyny, czy Wy też macie takie ciągłe uczucie głodu, ssania w żołądku a jak dłużej nie zjecie to przeradza się to w mdłości? Mnie to strasznie męczy, do tego ciągle chce mi się pić i jestem bardzo wybredna kulinarnie - odrzuciło mnie totalnie od mięsa
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy też macie takie ciągłe uczucie głodu, ssania w żołądku a jak dłużej nie zjecie to przeradza się to w mdłości? Mnie to strasznie męczy, do tego ciągle chce mi się pić i jestem bardzo wybredna kulinarnie - odrzuciło mnie totalnie od mięsa
Ja i bez ciąży jestem zawsze zła jak jestem głodna a teraz jak tylko lekko zaburczy to biegnę do lodówki 😅 nawadnianie jest ważne, mimo że sikam co 30min to staram się dużo pić.
 
Do góry