reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Gratulacje samych dobrych wieści. Teraz aby dalej. Kciuki za kolejne wizyty, moja w czwartek i zaczynam sie denerwować czy wszystko będzie ok z maluszkiem.
 
Hej dziękuję za pamięć. Mile to bardzo.
Jestem po. Ciąża jest poprostu ponad tydzień młodsza niż z miesiączki. I dziś ujrzałam wypragnione serduszko i człowieczka. Kamień z serca. Termin przesunal mi się na koniec lutego początek marca, ale lekarz mówi że dokładnie pomierzy za dwa tygodnie to będziemy wiedzieć. Jak trochę ochłonę to włączę się w rozmowy z Wami, bo brakowało mi tego bardzo. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
 
Dziewczyny dziękuję! Tak mocno trzymałyście kciuki i pomogło. Jest dobrze 8-)
Super. Pewnie odetchnęłas z ulgą.

Madzia czasami lekarze szukają dziury w całym, z jednej strony to dobrze a z drugiej niepotrzebny stres.
Ja już po, wszystko dobrze 😊 za trzy tygodnie prenatalne 😉 Fajnie się wiercił groszek na usg 🥰
Elegancko że widziałaś już ruchu, mój jakiś taki niemrawy jeszcze ale przyjdzie i jego pora na ruchy
 
Hej dziękuję za pamięć. Mile to bardzo.
Jestem po. Ciąża jest poprostu ponad tydzień młodsza niż z miesiączki. I dziś ujrzałam wypragnione serduszko i człowieczka. Kamień z serca. Termin przesunal mi się na koniec lutego początek marca, ale lekarz mówi że dokładnie pomierzy za dwa tygodnie to będziemy wiedzieć. Jak trochę ochłonę to włączę się w rozmowy z Wami, bo brakowało mi tego bardzo. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
To wspaniałe wieści, bardzo się cieszę, cały czas byłam z Tobą myślami ❤️🥰😊
 
Hej dziękuję za pamięć. Mile to bardzo.
Jestem po. Ciąża jest poprostu ponad tydzień młodsza niż z miesiączki. I dziś ujrzałam wypragnione serduszko i człowieczka. Kamień z serca. Termin przesunal mi się na koniec lutego początek marca, ale lekarz mówi że dokładnie pomierzy za dwa tygodnie to będziemy wiedzieć. Jak trochę ochłonę to włączę się w rozmowy z Wami, bo brakowało mi tego bardzo. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
To super 😊 niech teraz zdrowo rośnie 😊
 
Hej dziękuję za pamięć. Mile to bardzo.
Jestem po. Ciąża jest poprostu ponad tydzień młodsza niż z miesiączki. I dziś ujrzałam wypragnione serduszko i człowieczka. Kamień z serca. Termin przesunal mi się na koniec lutego początek marca, ale lekarz mówi że dokładnie pomierzy za dwa tygodnie to będziemy wiedzieć. Jak trochę ochłonę to włączę się w rozmowy z Wami, bo brakowało mi tego bardzo. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
Super, bardzo się cieszę! Jeszcze się te maluchy nie urodziły a już tyle emocji wzbudzają
 
Dziewczyny, czy Wy też macie takie ciągłe uczucie głodu, ssania w żołądku a jak dłużej nie zjecie to przeradza się to w mdłości? Mnie to strasznie męczy, do tego ciągle chce mi się pić i jestem bardzo wybredna kulinarnie - odrzuciło mnie totalnie od mięsa
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy też macie takie ciągłe uczucie głodu, ssania w żołądku a jak dłużej nie zjecie to przeradza się to w mdłości? Mnie to strasznie męczy, do tego ciągle chce mi się pić i jestem bardzo wybredna kulinarnie - odrzuciło mnie totalnie od mięsa
Ja i bez ciąży jestem zawsze zła jak jestem głodna a teraz jak tylko lekko zaburczy to biegnę do lodówki 😅 nawadnianie jest ważne, mimo że sikam co 30min to staram się dużo pić.
 
Do góry