reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

cześć wam, ja się od przedwczoraj nie odzywałam, ale po prostu sił mi brak [emoji28] dzis znowu obudziłam się przed 8 z ogromnymi nudnościami, wzielam tabletkę przeciw wymiotną, którą zwróciłam po 10 minutach [emoji28] ale teraz jakoś mi lepiej, idę coś zjeść, a potem może trochę odeśpię

miłego dnia dla wszystkich [emoji5]
rety, biedna, trzymaj się! 😘
 
reklama
Ja dziewczyny robię sobię na razie odpoczynek od forum, stresuję mnie fakt że nie mam żadnych objawów na wy piszecie o swoich i dobija mnie to masakrycznie.. chyba potrzebuje spokojniej głowy a nie umiem nie porównywać się więc wrócę do was po 06.07 kiedy będę po wizycie.
Jasne kochana doskonale Cię rozumiem . Idzie się nabawić leku czytając czasem te wyolbrzymione posty 🙈 sama nad tym myśle żeby nie wchodzić tutaj 💪 Powodzonka i dawaj znać jak po wizycie 💪❤️
 
Ja dziewczyny robię sobię na razie odpoczynek od forum, stresuję mnie fakt że nie mam żadnych objawów na wy piszecie o swoich i dobija mnie to masakrycznie.. chyba potrzebuje spokojniej głowy a nie umiem nie porównywać się więc wrócę do was po 06.07 kiedy będę po wizycie.
Kochana ja miałam objawy a zostały tylko lekko obolale cycki. To chyba nie ma reguły ale fakt, taka już nasza natura chyba, że siła rzeczy porównujemy kto co jak...
 
Jejku, dziewczyny 🙈 jak Wy funkcjonujecie przy tych temperaturach? Ja odespałam trochę tą bezsenną noc ale jestem wrakiem człowieka. Nie mam na nic kompletnie siły. Chyba zamówię skądś obiad bo nie wyobrażam sobie stania przy garach dzisiaj 🤦‍♀️ chciałam żeby było ciepełko ale jak widzę że jutro ma być identyczna pogoda to mi się żyć odechciewa 😁
 
Jejku, dziewczyny 🙈 jak Wy funkcjonujecie przy tych temperaturach? Ja odespałam trochę tą bezsenną noc ale jestem wrakiem człowieka. Nie mam na nic kompletnie siły. Chyba zamówię skądś obiad bo nie wyobrażam sobie stania przy garach dzisiaj 🤦‍♀️ chciałam żeby było ciepełko ale jak widzę że jutro ma być identyczna pogoda to mi się żyć odechciewa 😁
Dramat co nie 🤪
Ja jeszcze mieszkam w bloku i salon od strony południowej 🤣 załączyliśmy już wiatrak ze starym 🤣
A co do gotowania to dziś wczorajszy barszczyk z uszkami a później zrobię cheeseburgery domowe . Ale na jutro planuje żeberka zrobić w sosie na 2 dni 🤪 żeby mieć jutro święty spokój z gotowaniem.
 
Mam pytanie odnośnie opalania się , kąpania w kąpieliskach czy basenach . Jak do tego podchodzicie ? Rezygnujecie całkowicie z tych atrakcji ? Czy macie jakieś fajne rozwiązania . 🤔🤔🤔
 
Jejku, dziewczyny 🙈 jak Wy funkcjonujecie przy tych temperaturach? Ja odespałam trochę tą bezsenną noc ale jestem wrakiem człowieka. Nie mam na nic kompletnie siły. Chyba zamówię skądś obiad bo nie wyobrażam sobie stania przy garach dzisiaj 🤦‍♀️ chciałam żeby było ciepełko ale jak widzę że jutro ma być identyczna pogoda to mi się żyć odechciewa 😁
Nie mam czasu na myślenie czy jest gorąco bo moje dziecko jest wszędzi 😂. Jak mam chwilę wolnego to idę pod chłodny prysznic albo wkladam stopy do zimnej wody 😂
 
reklama
Mam pytanie odnośnie opalania się , kąpania w kąpieliskach czy basenach . Jak do tego podchodzicie ? Rezygnujecie całkowicie z tych atrakcji ? Czy macie jakieś fajne rozwiązania . 🤔🤔🤔
Ja wychodzę na słońce, jak są przyjemniejsze temperatury, dzisiaj to zabójstwo 🙈 nie opalam brzucha

Na kąpieliska nie chodzimy, mamy basen na ogrodzie 😉
 
Do góry