reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
A wiem, że któras z nas pisała, że ma 10 mm pęcherzyk bez żółtkowego. Nie pamoetam która 🤔🤔🤔😁 byłaś już może ponownie u lekarza?
 
Witajcie przy weekendzie 😊 Kurcze, tak jak przez jakiś czas nie mogłam rano spać i wstawałam między 4.00 a 6.00 to teraz spałabym ile fabryka dała 😂 gdyby nie budziki to wyłaziłabym z łóżka po 12.00. No i po południu drzemka obowiązkowa... Wczoraj miałam home office i myślałam że usnę na biurku już ok 14.00.
Dziś szykują się zakupy, jadę szukać jakichś spodni na lato i dołu od stroju kąpielowego, chciałabym się zapisać później na jakieś wodne zajęcia dla ciężarówek. 😂

Miłego dnia kobietki, głowy do góry, pozytywne myśli, ściskam Was mocno 😁😊
 
1,3cm czlowieczka❤️❤️❤️❤️❤️
Termin 31.01.22
Życzę tego każdej z Was!
Czy mam sie przenieść na styczniowe?? 🤔
Gratulacje ❤️ jeśli chcesz możesz zostać i tak pewnie część porodów zahaczy o styczeń 😉

Hej, kilka dni temu dowiedziałam się o ciąży, jestem tu nowa, z obliczeń wynika koniec lutego 🙂
Czy wam też "doskwiera" takie dziwne uczucie w brzuchu? U mnie 4t. I mniej więcej od kilku dni mam takie uczucie, sama nie wiem jak je opisać. To nie ból, ale taka pełność? 🤷🏼‍♀️ taka jakby świadomość ze coś tam się dzieje 😜
Witaj, gratulacje 🥰 to dziwne uczucie to prawdopodobnie rozciągająca się macica 😉 Ja tak miałam w pierwszej ciąży

U Was też skwar? Tu zapowiadają 33 stopnie 🥵 nie wiem jak przetrwam dzisiejszy dzień, niby lubię upały, ale w ciąży mi doskwierają 😬

A co do objawów, też mnie dzisiaj piersi przestały boleć 😅
 
Witam się z Wami po kolejnej koszmarnej nocy. Ale to już jest jakiś żart... Zasnęłam chyba po 4 bo regularnie zerkałam sobie na zegarek. I to nawet nie bolało mnie aż tak to gardło... Po prostu nie mogłam zasnąć 🤨 wczoraj na tej imprezie trochę się wymeczyłam bo nie miałam w ogóle nastroju do zabawy przez to przeziębienie. Poza tym tak mnie brzuch bolał! Też macie takie wzdęcia okropne? 🙈 ja załatwiam toaletę codziennie po śniadaniu (nawet regularniej niż przed ciąża) a mimo to mam tyle gazów w sobie. Wczoraj przy stole brzuch ściśnięty i myślałam że mi eksploduje... Sorry że o takich rzeczach ale zastanawiam się czy też tak macie 🤔
Spróbuje się jeszcze zdrzemnąć bo przed 8 musiałam wziąć zastrzyk i leki ale nie czuje się jeszcze wyspana. I mam tak duszno w sypialni 😓
 
Ja dziewczyny robię sobię na razie odpoczynek od forum, stresuję mnie fakt że nie mam żadnych objawów na wy piszecie o swoich i dobija mnie to masakrycznie.. chyba potrzebuje spokojniej głowy a nie umiem nie porównywać się więc wrócę do was po 06.07 kiedy będę po wizycie.
Kochana jeżeli potrzebujesz przerwy to jak najbardziej ja sobie zrób! Na uspokojenie napisze tylko, że ja również nie mam żadnych objawów. W ciąży synkiem, wymiotowałam od początku do 25 tygodnia, miałam cholerne zaparcia, bezsennsc w nocy, w dzień byłam nieprzytomna. Piersi jak wulkan, bolały, ogromne. A teraz nic. Zero.... Czuję się rewelacyjnie. Więc widzisz, każda ciąża inna także spokojnego weekendu i nie myśl za dużo :)
 
reklama
cześć wam, ja się od przedwczoraj nie odzywałam, ale po prostu sił mi brak [emoji28] dzis znowu obudziłam się przed 8 z ogromnymi nudnościami, wzielam tabletkę przeciw wymiotną, którą zwróciłam po 10 minutach [emoji28] ale teraz jakoś mi lepiej, idę coś zjeść, a potem może trochę odeśpię

miłego dnia dla wszystkich [emoji5]
 
Do góry