reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Mój syn tez uwielbia dźwięk odkurzacza 😆
Włączę i od razu spokój 🤗
No ale nie sposób cały czas odkurzać 😂
Rozumiem sterylne środowisko ale bez przesady hehehe 😂 u mnie już od 7 gra muzyka i jest spokojnie, bardziej mój 15 miesięczny Smrodek daje popalić niż Malutka 🙄 jakieś ma ostatnio podrygi do bicia 😑
 
No ale nie sposób cały czas odkurzać 😂
Rozumiem sterylne środowisko ale bez przesady hehehe 😂 u mnie już od 7 gra muzyka i jest spokojnie, bardziej mój 15 miesięczny Smrodek daje popalić niż Malutka 🙄 jakieś ma ostatnio podrygi do bicia 😑
Ja w telefonie włączam 😆
Mąż się śmiał ,że odkurzacz zajadę 😂

Może przez to ,że malutka się pojawiła ?
Moja córka starsza niby się cieszy ,pomaga a za chwilę coś jej palnie i się obraża , psoci nie słucha się wgl.
Czasami idzie pierdolca dostać ,ale każdy rodzic musi przez to przejść więc tylko to mnie pociesza..
Najważniejsze , że są zdrowe 🥰🤗
 
Ja też myślałam nad tym czy to czasami nie jest wina mleka.
Jednak pediatra uważa , że wszystkie objawy u mojego dziecka są normalne.
Trochę mi już zaczyna brakować sił na to wszystko.
Wydaje mi się ,że wizyta prywatna będzie konieczna.
Na dodatek maluchowi jakieś krostki i płace czerwone powychodziły na twarzy. Też niby normalne. Nie wiem czy to trądzik niemowlęcy czy jakiś objaw nietolerancji pokarmowej ,alergii 🤷
Dziwne czasy nastały .. żeby leczyć ludzi przez telefon.. chyba ,że tylko w mojej mieścinie taki ciemnogród 😱
 
No u nas ja bym się nie zgodziła na teleporadę przy takim maluszku, żądałabym wizyty bo przez telefon lekarz dziecka nie widzi i nie wie tak na prawdę, a my rodzice nie zawsze jesteśmy w stanie określić dokładnie co i jak wygląda. Moja miała trądzik niemowlęcy ale w szpitalu w domu już przeszło.
Spróbuj może u innego pediatry zasięgnąć pomocy.
Co do mojego syncia to tak bywa zazdrosny ale to machanie łapkami zaczęło się juz przed narodzinami córki... więc uważam, że to przejściowy okres i probowanie nas rodziców.
 
No u nas ja bym się nie zgodziła na teleporadę przy takim maluszku, żądałabym wizyty bo przez telefon lekarz dziecka nie widzi i nie wie tak na prawdę, a my rodzice nie zawsze jesteśmy w stanie określić dokładnie co i jak wygląda. Moja miała trądzik niemowlęcy ale w szpitalu w domu już przeszło.
Spróbuj może u innego pediatry zasięgnąć pomocy.
Co do mojego syncia to tak bywa zazdrosny ale to machanie łapkami zaczęło się juz przed narodzinami córki... więc uważam, że to przejściowy okres i probowanie nas rodziców.
Byliśmy tylko raz na tej wizycie patronazowej ..
I tak jak mówiłam wszystko jest normalne tak twierdzi pediatra.
Poczekam jeszcze. Jeżeli nie będzie poprawy wizyta prywatna. Dobrze ,że chociaż za pieniądze lekarz Cię zbada 🤦
 
Byliśmy tylko raz na tej wizycie patronazowej ..
I tak jak mówiłam wszystko jest normalne tak twierdzi pediatra.
Poczekam jeszcze. Jeżeli nie będzie poprawy wizyta prywatna. Dobrze ,że chociaż za pieniądze lekarz Cię zbada 🤦
Ja jestem z Łodzi, tutaj dostęp do lekarzy jest dosyć dobry, ale też trzeba walczyć o swoje. A podobno teleporady nie obowiązują dzieci do lat 6. Swoją drogą, że lekarze nie boją się stawiać diagnozy przez telefon to dziwne.
U nas dziś będzie położna na ostatnią patronażową wizytę, a za tydzień mamy szczepienia i to i z Malutką i ze Smrodkiem😏
 
reklama
Ja jestem z Łodzi, tutaj dostęp do lekarzy jest dosyć dobry, ale też trzeba walczyć o swoje. A podobno teleporady nie obowiązują dzieci do lat 6. Swoją drogą, że lekarze nie boją się stawiać diagnozy przez telefon to dziwne.
U nas dziś będzie położna na ostatnią patronażową wizytę, a za tydzień mamy szczepienia i to i z Malutką i ze Smrodkiem😏
U nas póki co ,aż 1 raz była położna..
Maluda ma miesiąc.
Szczepienia 1 kwietnia mamy boje się jak to będzie 😱
Starsza córka to się tak zanosiła płaczem ,że trzeba było dmuchać w buźkę 😱
 
Do góry