reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Co tam u Was Babeczki?
Ja już leżę w szpitalu, od dziś właśnie, no i co póki co nic mi nie zrobili poza pobraniem krwi i ktg hehe, szyjka długa zamknięta, żadnych decyzji na razie nie ma co do porodu i jakim sposobem się odbędzie.
Ja jestem tu niecały jeden dzień i już wariuję z nudów, w domu to jakoś inaczej coś się zrobi to i czas szybciej leci :-) a tu to niekończąca się opowieść... ale jestem przy nadziei, że jutro coś się wyklaruje.. a propo szpitala, leżę w ICZMP W Łodzi, i jestem mile zaskoczona bo oddział jest po kompletnym remoncie i to jest 21 wiek, rok temu ten sam oddział to było średniowiecze a teraz miłe zaskoczenie, warunki prawie jak w hotelu, tylko jak zwykle żarcie kuleje bo po pierwsze jest mało a po drugie to jest bez smaku.
A poza tym to wszystko super, pozdrawiam Was Dziewczynki :-)
Trzymaj się kochana , wytrwałości życzę , szybkiego i szczęśliwego rozwiązania 🤰🤱🍼❤️
 
reklama
Co tam u Was Babeczki?
Ja już leżę w szpitalu, od dziś właśnie, no i co póki co nic mi nie zrobili poza pobraniem krwi i ktg hehe, szyjka długa zamknięta, żadnych decyzji na razie nie ma co do porodu i jakim sposobem się odbędzie.
Ja jestem tu niecały jeden dzień i już wariuję z nudów, w domu to jakoś inaczej coś się zrobi to i czas szybciej leci :-) a tu to niekończąca się opowieść... ale jestem przy nadziei, że jutro coś się wyklaruje.. a propo szpitala, leżę w ICZMP W Łodzi, i jestem mile zaskoczona bo oddział jest po kompletnym remoncie i to jest 21 wiek, rok temu ten sam oddział to było średniowiecze a teraz miłe zaskoczenie, warunki prawie jak w hotelu, tylko jak zwykle żarcie kuleje bo po pierwsze jest mało a po drugie to jest bez smaku.
A poza tym to wszystko super, pozdrawiam Was Dziewczynki :-)
Powodzenia, oby sprawnie wszystko poszło ☺️ już termin czy szpital z innego powodu?
 
Hej hej, informuję wszem i wobec, że jutro przywitam swoją Kluseczkę, która ma już podobno 4400 🤔 na 10 rano mam zaplanowane cesarskie cięcie, głównie ze względu na makrosomię, malutka ma też brzuszek 4cm większy od obwodu główki i tutaj już szczególnie nie zalecają porodu siłami natury ponieważ może wystąpić dystocja barkowa - porażenie splotu ramiennego.
Dziewczyny, które rodziły w ten sposób dzielcie się dobrymi doświadczeniami bo ja mimo iż cieszę się, że będzie cięcie to i tak się trochę cykam, bo to moje pierwsze cięcie i nie wiem z czym to się je jeszcze, więc mile widziane wszelkie spostrzeżenia.
Miłego dnia Mamusie 🤗
 
Hej hej, informuję wszem i wobec, że jutro przywitam swoją Kluseczkę, która ma już podobno 4400 🤔 na 10 rano mam zaplanowane cesarskie cięcie, głównie ze względu na makrosomię, malutka ma też brzuszek 4cm większy od obwodu główki i tutaj już szczególnie nie zalecają porodu siłami natury ponieważ może wystąpić dystocja barkowa - porażenie splotu ramiennego.
Dziewczyny, które rodziły w ten sposób dzielcie się dobrymi doświadczeniami bo ja mimo iż cieszę się, że będzie cięcie to i tak się trochę cykam, bo to moje pierwsze cięcie i nie wiem z czym to się je jeszcze, więc mile widziane wszelkie spostrzeżenia.
Miłego dnia Mamusie 🤗
Ty już pewnie po, ja nie miałam CC, teraz się też wymigałam przed skalpelem 🙈 Młoda była cały czas ułożona miednicowo, więc już lekarz zaczął mnie przygotowywać na cesarkę, jednak udało się i samoistnie się przekręciła. A ja czekam do terminu 😉
 
Hej hej hej, urodziłam w czwartek poprzez cesarskie cięcie córka 4300g i 58c, zdrowa 10/10 🥰🥰🥰
Teraz idzie3 doba i chyba żółtaczka się pojawia, jeszcze ma być badana ale coś mi się żółta wydaje.
Generalnie po cc ciężko oj bardzo ciężko, za późno mnie spionizowali lipa bo nie chciał mi nikt pomóc wczesniej jak chciałam już wstawać, wiec po 24h wstałam ale bardzo ciężko to przeszłam. Dziś jest dużo lepiej, poruszam się ale to jeszcze nie jest szczyt moich możliwości, jednak porównując 3 porady sn a ten jeden cc to zdecydowanie lepiej się do siebie dochodzi po sn. Na szczęście pocieszam się że dziecko zdrowe nic jej nie jest, a ja jakoś do siebie dojdę powoli.
Na poniedziałek mamy mieć wypis mam nadzieję, że rzeczywiście tak będzie bo wiadomo w domku to w domku, a poza tym tęsknię za moją gromadką już potwornie.
A co u Was Dziewczyny?
 
reklama
Witam dziewczyny ja juz po porodzie :) idealnie w terminie 06.02 ale za to wielka niespodzianka bo cala akcja rozegrala się w domu
Gratulacje 😊 OMG w domu?😱 Opowiadaj. Ja mam termin na dzisiaj, chociaż dzisiaj jest już 40+3tc🧐 a z USG było na 05.02 i nic cisza. Chociaż nie powiem, że nie mam skurczy, ale te skurcze mam już od dobrych 3 tygodni i upławy różowe, Mała siedzi nisko, ale poza tym nic🤷
 
Do góry